Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha én a kutyámat minden nap 1...

Ha én a kutyámat minden nap 1 órát emberek közé viszem, városba viszem, pórázon, az elég a szocializációhoz?

Figyelt kérdés
de nem engedem az embereknek megsimogatni.
2013. júl. 16. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
az persze, jó, de miért nem engeded megsimogatni?
2013. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit nevezünk "a szocializáció"nak? Szociálisabb lesz, mint ha nem vinnéd, de kevésbé lesz az, mint ha ismerkedne emberekkel, kutyákkal, idegen parkokban sétálhatna kedvére, meg még ezer más dolgot lehet mondani, amivel ehhez hozzá lehet tenni, és sosem lehet azt mondani, hogy vége a szocializációnak, mert mindig lesz olyan szituáció, amivel a kutya még nem találkozott.
2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
58%

Szerintem ha valaki meg akarja simogatni,nyugodtan megengedheted.Kutyának is ad információt az olyan ember aki megsimogatja.

A legtöbb kutya ösztönösen tudja, hogy kinek hagyja magát simogatni és ki az akit inkább kikerül.

2013. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

de miért nem?

mennyi idős a kutya? az 1 órát egyhuzamban gondoltad?

2013. júl. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!