Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretném kérdzni, hogy...

Azt szeretném kérdzni, hogy ha van egy szuka kutyám aki már vagy 2 napja tüzel (kis fekete tacskó keverék) most először annak lehet-e úgy kölyke, hogy az ivartalanított kutyámmal párosodik, (össze is ragadtak)?

Figyelt kérdés
Épp ma láttam őket és félek nehogy kölyke legyen, de a fiu kutyám már ki van herélve.
2013. júl. 16. 18:52
1 2
 1/12 kicsimelcsi ***** válasza:
ha ivartalanítva van semmi gond nem lehet...az én kutyusommal is ugyanez volt :)
2013. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
65%
Kölykök ebből a frigyből nem születhetnek, mivel a kannak nincs ondója ami elkerülhetetlen a megtermékenyítéshez.
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt mind tudom hogy nincs ondója de akkor mért ragadnak össze?
2013. júl. 16. 20:20
 4/12 kicsimelcsi ***** válasza:

A hímvessző végén van egy rész, ami megdagad, így nem tudja kihúzni a szukából, tehát nem szó szerinti az "összeragadás".

Ez azért hasznos, mert így nagyobb valószínűséggel termékenyül meg az adott kantól a szuka, van ideje a spermiumoknak célba érni, hisz amint kiszabadul, a szuka újra pározhat más egyeddel.

első voltam :)

2013. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ondója még lehet, csak abban már nincs spermium.

Kölyke ezáltal nem lehet.

2013. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor lett ivartalanítva a kan?
2013. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Törpi mert így hívják őt tavaly nyáron ivartalanítottuk egy másik fiu kutyámmal együtt.
2013. júl. 17. 12:03
 8/12 zsuzsabazsa ***** válasza:

Lehetséges okok az összeragadásra.

Megkérdeztem egy dokit.


"- Az ivartalanítás nemrég történt


- Az ivartalanítás nem megfelelően történt (rejtett here, bent maradt mellékhere, stb.)


- Hím nemi hormont termelő sejtek vannak valahol a szervezetben, nem normális helyen"

2013. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet hogy mégis lesz kölyke?
2013. júl. 17. 18:46
 10/12 kicsimelcsi ***** válasza:
Nem lesz kölyke,az összeragadas nem emiatt van...max álvemhes lehet. Az viszont nem a legjobb (tapasztalt)
2013. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!