Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy mini Yorki kb mennyi dkg...

Egy mini Yorki kb mennyi dkg vagy kiló 8-9hetesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
nINCS MINI YORKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

12,5 dkg

és nincs mini yorkie

2009. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bizony... Csak az embereknek semmi sem elég, nekik extra kell, de ezek csak elkorcsosult kiskutyák, és nem igazi yorkik, akik normális méretben sem valami nagyok.
2009. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Akkor egy olyan Yorki, aki felnőttkorára 3kg körül lesz.

De ha azt írom, hogy Yorki, akkor meg azért írtak volna, hogy milyen Yorki! Én tisztában vagyok hogy milyen egy NORMÁLIS Yorki.

Sok helyen lehet olvasni, hogy a Yorkim felnőtt korában 6kg-s, de olyat is, hogy 1kg-s.

Engem a Normál 3kg körüli Yorki érdekel. köszi

2009. okt. 20. 12:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdeztük volna mivel csak egyfajta yorki van. Na mindegy... Ha jó helyről veszed akkor nagy korában annyi lesz amennyinek kell lennie, ha valami szaporítótól, akkor ne csodálkozz, hogy 10 kg.
2009. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, te milyen yorkie-kat ismersz, de a yorkshire terrier a standard szerint nem haladhatja meg a 3.1 kg-ot. A ki 6 kilós, az nem yorkie.
2009. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Tudom!

Csak sajnos elterjedt az extra mini kifejezés, a mini yorki kifejezés, és a sima nagy yorki kifejezés.

Ezért írtam úgy, hogy mini, mert így talán jobban tudja mindenki, hogy a 3kg-körüliekre a standard Yorkikra gondoltam. :)

2009. okt. 20. 12:22
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
pont nem a standard yorkie-t szokták mininek hivni, hanem a méreten aluli görcsöket ...
2009. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon szomorú, hogy még a standard szerint is ezek a kis görcsök a yorkiek. 10-11 éves koromban mindig átjártunk a szomszédhoz, aki TENYÉSZTETT yorkikat, és akkorák voltak mint egy border terrier... És imádtam őket.

Most hogy visszatértem a kutyás társaságokba teljesen ledöbbentem, vagy én nöttem nagyot vagy a yorkiek lettek kisebbek.

És szinte biztos, hogy az utóbbi az igaz, mert találkoztam TK-s yorkikkal is, és azok úgy néztek ki, ahogy emlékeztem rájuk.

2009. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem akkor még kisebb voltál, azért emlékszel nagyobbra. Kb 70 éve ez a yorkshire terrier standardje.
2009. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!