Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nő meg és hullalytya...

Mekkorára nő meg és hullalytya a szőrét a westie kiskutya?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

"hullalytya"



:DDDDDDDDDDDDDDD

2013. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:D
2013. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
elsőre ki se tudtam olvasni..:D
2013. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A Westienek középhosszú a szőre amit rendszeresen kefélni és nyírni kell.És úgy tudom hullajtja.
2013. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Szabi, ezt meg ne lássam még egyszer...

HULLAJTJA - így írják.


Egyébként egyáltalán nem vészes a szőrhullása (persze ehhez rendszeresen kell ápolni), és a súlya 7-10 kg között van.

2013. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Első körben helyesírás órákat vegyél, ne kutyát! :)
2013. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
A "hullalytya" hibásan van leírva. Egy l-lel írják!
2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

A hullalytya szó számomra annyira idegennek tűnt hirtelen, hogy "hullalitia"-nak olvastam...XD Mondom mi ez valami új kutyafajta? de aztán rájöttem a hibára...

Amúgy, szerintem ugyan úgy hullalytya XD mint a többi fajta...De olvass után több oldalon is, meg lehet venni postán is ilyen kis vékony könyveket pár száz ft-rt ami egy konkrét fajtával foglalkozik. És ha többet olvasol, a helyesírásod is javulni fog, hidd el.

2013. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

:DDD

Én ki tudtam olvasni, de először nem fogtam fel, hogy mi az a szó pontosan, azt hittem valami új, nagyon egzotikus kutyafajta vagy ilyesmi. Azért is kattintottam hirtelen a kérdésre, gondoltam megnézem magamnak. :D


Egyébként nem vészes, nem lesz túl nagy a kutya és általában a szőr hullás sem jár túl nagy kellemetlenséggel.

2013. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jaj, elnézést kérek! Most vettem észre, hogy majdnem szóról-szóra lemásoltam az egyik válaszadó kommentjét az utolsó mondatomban! Ne haragudj, észre sem vettem, hogy így megjegyeztem majd ugyanazokkal a szavakkal írtam be. :) Elvonta a figyelmem a "hullalytya".
2013. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!