Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutya az ujjam...

6 hetes kiskutya az ujjam kicsit megharapta és nincs még beoltva, akkor ez ártalmas emberre? Veszettségre

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmaradsz, ha ez érdekel.
2013. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmi bajod nem lesz.
2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit harapta meg,akkor nem súlyos sebet okozott nem ? :D
2013. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
nem lesz tőle semmi bajod :) és mijen fajta ?? :)bocsi de egyszerűen imádom a kutyusokat :)
2013. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy nem torokra ment,meg is halhattál volna.
2013. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

6 éve kaptam tetanuszt mert balesetem volt.

vérzett kicsit az ujjam amikor megharapott

2013. júl. 17. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal menj orvoshoz, lehet hogy már túl késő. Szörnyű!!!! Azonalli agy-átültetésre van szükséged.
2013. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz bajod, veszetség csepfolyósan terjed, valószínű még nem kaphatta le a veszetséget, szerintem nicns reális esély arra hogy valami probléma legyen
2013. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha azért van nálad a 6 hetes kiskutya,mert nálad született,akkorv tudnod kell,hogy sem ő,sem az anyaállat nem érintkezhetett veszett állattal.

Ha szaporítótól szerezted(tenyésztő nem ad oda 6 hetes kiskutyát)akkor bármi baja lehet.Mondjuk pont a veszettségre nagyon minimális az esély.

Magyarországon humán halálozás veszettség miatt a 90-es években volt valamikor Ricsén(lehet hogy később),veszett macska támadott emberekre és ketten meghaltak.

2013. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetnek egyesek ennyire "sterilek"? ugyan mit kaphatnál el tőle? Miért kell mindentől ennyire óckodni? Azért van az immunrendszered, hogy dolgozzon, ha meg mindentől ennyire óvod magad, akkor ne lepődj meg, ha egy egyszerű nátha ágyba dönt....Én múltkor koriztam a kutyámmal, rámentem egy kőre, elestem, és a térdem, combom,feneke, derekam, könyököm húsig szétment, a térdembe kövek fúródtak, és tudod mit csináltam? Nem, nem orvoshoz szaladtam, hanem megnéztem mennyire vérzek, és ha nem ömlött volna belőlem a vér mentem volna tovább..hazajöttem, kentem rá betadint, és azóta is élek. Nem voltam dokinál, nem kértem tetanuszt, pedig azért akkor nagyobb fertőzésveszélynek voltam kitéve, mint te azzal, hogy "megharapott" egy babaállat. kitudja, lehet, hogy egy beteg ember/állat épp ott pisilt, és én nekem az fúródott a húsomba...Hihetetlen, hogy hova fajul ez a világ...nagyszüleink idejében is harapott meg embert a kutya, és mégse halt ki az emberiség...
2013. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!