Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől sántíthat a kutya?

Mitől sántíthat a kutya?

Figyelt kérdés
A kutyám elkezdett sántítani, délelőtt még semmi baja nem volt délután pedig már alig bírt menni.. Mitől lehet ilyen hirtelen? Nem hinném hogy olyasmit csinált, elvégre általában csak fekszik ebben a nagy melegben.
2013. júl. 17. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

valami növénybe, élesebb törmelékbe lépett, megcsípte valami, másik állat ráharapott

én találjam ki vagy megvárod míg lerohad a lába?

2013. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tappancsát, ha nem találsz benne semmit, tapogasd végig a lábát, nincs-e feldagadva... Ha fel van és nem múlik el rövid időn belül, akkor doki!
2013. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, mennyi idős?
2013. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 éves a kutya, kanári szigeteki. Már néztem a lábát nem láttam rajta semmit. Egyértelmű hogyha nem múlik akkor orvost hívunk. Csak addig is érdekelne, hátha tud valaki valamit. De az olyan válaszolók mint te, kedves első nem tudom minek járnak fel erre az oldalra.
2013. júl. 18. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hátsó láb, akkor lehet akár szalag probléma, vagy csípő. Ha első, akkor váll, könyök . Kihívott orvos igen keveset tud kézzel megállapítani.Ha komoly a sántikálás, röntgennel kell megnézetni. csak azzal lehet pontos diagnózis.
2013. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!