Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a tacskó kutyafa...

Mit gondoltok a tacskó kutyafajtáról?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nekem is az van és már sokan mondták h csúnya.... :)

2013. júl. 18. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
nekemis tacsim van, szerintem pedig a leggyönyörübb legjópofább kutyus!!!!:) nem töltesz fel róla képet?
2013. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem tacsi keverékem van, de nem mondták még rá hogy csúnya, és a többi tacsit sem tartom csúnyának, jó fej kutyák, bújnak, az enyém 10 perc alatt sajátította el a legtöbb trükköt, amit tanítottam neki. De nem árt nekik egy erős kezű gazdi, aki helyreteszi őket néha. Akár a 3x akkora kutyának is nekimenne...

Kép róla: [link]

2013. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya kutyafajta. Mindegyik szép valakinek :) Nekem speciel nem tetszenek a tacskók, főleg ezek a panelben tartott rúd szalámi típus (elhízlalt), meg amúgy sem jönnek be túlzottam a kistestű kutyák. De ha választanom kellene, 100-szor inkább egy tacskó, mint mondjuk egy angol bulldog :)
2013. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a megnyugtatást...de azért az enyém nem egy rúd szalámi inkább egy kis cukipofa annyira csillog a szeme amikor meglát , hogy az már poén én imádom , csak nagyon bánt amikor kolbásznak , hotdognak vagy más ilyen rúd húsnak nevezik őket pedig ők igenis hasznosak...Én legalábbis nagyon szeretem az enyémet..
2013. júl. 18. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, szafaládénak már az enyémet is hívták, de ezt viccesen jegyezték meg. Néha mi is Fasírtnak hívjuk, mert nem nádszálvékony kutya, ezt mi is tudjuk, de nekünk így tetszik, ő is boldog, akkor nincs hiba.
2013. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok, az én tacsimra meg mindig megjegyzik, hogy milyen sportos és mozgékony.Nekem amugy nincs bajom az ún. "rúdszalámi" tacsikkal sem, nagyon helyesek tudnak lenni ahogy totyognak az aprócska lábaikkal!!:)
2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem is nagyon helyesek a kis ducik és igen nagyon ari amikor a kis picúrka lábaikon totyognak.,...
2013. júl. 18. 16:06
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én is szeretem őket.
2013. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tyler913 ***** válasza:
22%
Kimondottan rühellem őket,az összes tacskó,akit ismertem,sunyi,alattomos dög volt. Bocsi :(
2013. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!