Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok? Holnap jön...

Mit javasoltok? Holnap jön meg a höszigetelt talpas kutyaház szeretnék valami rongyfélét vagy mit tudom én mit betenni a házba mit tegyek be hogy ne is huzza ki és ne tépje cafatokra 1 nap alatt? Vagy az iylen jellegü kutyaházba nem is kell?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 13:46
 1/9 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Tehetsz be, ha akarsz, mi egy nehéz anyagú rongyszőnyeget tettünk be, amit nem tud kihúzni.
2013. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb aljzat a fa maga. Nem kemény, hamar felszárad a kutya hőjétől, ha vizes lesz.
2013. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

akkor nem is kell bele?

vagy ha igen olyan kellene ami akármoshato is

avagy padloszönyeg? vagy kifuserált szönyeg is jo?

2013. júl. 18. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 6 cm vastag szivacsot vettem és vartam rá impregnált anyagból huzatot. Kényelmes, és nem ázik át, kiszedni sem tudják.
2013. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szőnyeg a legjobb.
2013. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a szőnyegre szavazok! Én kiszuperált futószőnyeget tettem be, úgyhogy van még pár "pótszőnyegem" is:)
2013. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam a papírdobozok szétnyitva váltak be.Kettő egymáson. Szigetel, nedvszívó és amikor már jól szétcincálták, mehet a következő adag.
2013. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy általam már nem használt 12 cm-es szivacsot vágtam bele. Rá egy gumis gyereklepedőt. Pont beleillik a házba, így nem tudják szétrágni és nagyon jól érzik magukat benne.
2013. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb a száraz diólevéllel kevert szalma. A fa felfekvéseket okozhat, a rongy benedvesedik és nem szárad ki, a szalmába a nedvesség összegyűlik az alján, felül meg a kutya testhőjétől kiszárad. A diólevél szagát meg nem nagyon bírják az élősdiek, így nem fognak beleköltözni.
2013. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!