Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy berni pásztor és egy...

Egy berni pásztor és egy shiba inu ellennének egymás mellett?

Figyelt kérdés
Még egyik kutya sincs meg, tenyésztőktől venném a kicsiket és együtt nőnének fel.

2013. júl. 18. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető a megfelelő nevelés mellett.Mindkettő kedves,barátságos gazdáival.De a Shiba nevelése nem könnyű a Berni pásztort pedig nem szabad fenyegetni.Utóbbi nagyobb és erősebb ezért is fontos,hogy a két kutya kijöjjön egymással.
2013. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Se a férjem, se én nem vagyunk egy Cesar Millan, de kutyasulira lesz lehetőség, gondolom úgy azért egyszerűbb.

2013. júl. 18. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, a shibát nem könnyű képezni, a berni is makacs tud lenni... két viszonylag nehéz esetet egyszerre, biztos ez?

Egyébként meg mi a garancia arra, hogy a kiválasztott tenyésztőknél kb. egyszere lesz alom, hogy együtt hozhassátok el a két kutyust?

Én inkább azt csinálnám a helyetekben, hogy döntenék az egyik fajta mellett, és ha már felnőtt a kutya, és elégedett vagyok a neveltetésével, akkor hoznám el csak a másikat.

Első kutyák lennének amúgy?

2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, kemény dió lenne egyszerre a kettőt bevállalni.

Amúgy igen, mindkettőnknek csak macskája volt eddig, de már szeretnénk kutyát.

2013. júl. 18. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem pláne csak egy kutyust vegyetek először :) Ő is épp elég lesz, higgyétek el:D
2013. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor szerintem először veszünk egy bernit, majd pár év múlva egy shibát, mikor már belejöttünk :)
2013. júl. 19. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A berni egyáltalán nem nehéz eset. Nagyon könnyen kezelhető, első kutyásnak is jó választás. A shibát annyira nem ismerem, de ha jól tudom, inkább az akita amelyik nagyon makacs a shiba annyira nem. Ettől függetlenül én is inkább azt ajánlom, hogy egyszerre ne vegyetek kettő kölyköt.
2013. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm neked is :)
2013. júl. 19. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!