Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy rajongok a...

Miért van az hogy rajongok a kutyámért?

Figyelt kérdés

Általában minden kutyát imádok, de a sajátjaimat még inkább! Egyiket örökbe fogadtam, és hallom ahogy horkol el sem tudom képzelni hogy bántsam!

Előző helyén bántották, nagyon félénken került hozzám, majd eladták mivel már szaporítani sem tudták, aztán került még egy másik helyre, és aztán én meg int megvettem!


2013. júl. 19. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem... eladtad a kutyádat egy szaporítónak majd újra megvetted onnan?? Kicsit zavaros.

Az meg h az ember imádja a saját kutyáját normális - az a nem normális ha nem...

2013. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, én egyszer sem adtam el, előttem volt 3 gazdája
2013. júl. 19. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
jah!! csak a megint szó megzavart..
2013. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapból minden kutyás ember jobban szereti/imádja a sajátját, mint akármelyik másikat.

Az én kutyám is szokott horkolni és bizony nekem sem jutott eszembe, hogy bántsam emiatt. LOL

2013. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én huskym hangosan szuszog az ágyam mellett, de már többször eszembe jutott, hogy ezért megforgassam benne a kést:D:D
2013. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!