Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segitete nekem mutatni...

Valaki segitete nekem mutatni egy felnöt yorkie és egy biewer keverék kis kutyát?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy ilyen kis kutyám (jövöhét kedden) és megszeretném nézni hogy milyen lesz felnöt korába!!!!! kellene kép az internetről köszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 19. 12:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%

remek, támogatod a szaporítókat -.-


internet előtt ülsz keress rá,google a barátod!

2013. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
????? Nem szapóritótol veszem egézseges kis kutya jaa és már google-be bár néztem képet kértem nem mást de azért köszönöm!!!!!!!!!
2013. júl. 19. 12:31
 3/35 anonim ***** válasza:
Két egyforma kutya nincs! Hiába mutat valaki képet a te kutyád nem olyan lesz.
2013. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
miért milyen lesz? szép lesz?
2013. júl. 19. 12:42
 5/35 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése nekem nagyon kevés biewer tetszik...

Ha neked tetszik akkor ne foglalkozz más véleményével, a te kutyád lesz.

2013. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Keverék kutyát kitől lehet venni, ha nem szaporítótól? Amúgy pont pár napja volt itt egy apródos vagy mis biewer yorki keverékes kérdés...Az is te voltál?
2013. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
igen :))) ugye milyen cukik??
2013. júl. 19. 17:06
 8/35 A kérdező kommentje:
egyépként nem hiszem hogy keverékek mert yorkie yorkie nem ? az egyiket kiálitásokra viszik a másikat is viszik d azt tartják is. Szóval......... ja és csináljatok nyugoddtan szapóritó lázadást :))))))
2013. júl. 19. 17:14
 9/35 anonim ***** válasza:
A Biewer yorkie is yorkie, csak sok országban még nincs elismerve, mint színváltozat. Szóval alakra, felépítésre ugyanolyan yorkie, csak a szőre színe fekete-fehér-barna. A kiskutyák is yorki alakúak, méretűek lesznek, színre viszont nem tudni, milyenek lesznek, melyik szülőre ütnek.
2013. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem keverékek? egyépként itt a link: [link]
2013. júl. 19. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!