Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyámnak...

Lesz valami baja a kutyámnak a kamillateától?

Figyelt kérdés
Szoktam kamillával kenegetni a lábát, mert csirkeallergiás és a lábát pirosra nyalogatja. Annyira nyalja, ha kamillázom, hogy adtam neki kb egy fél decit a kamillából. Jóízűen benyakalta, sőt a másik kutyám is. Lesz valami bajuk, vagy még jót is tesz nekik, ha rendszeresítjük?

2013. júl. 19. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A kamillateától semmi baja nem lesz a kutyának.

Viszont ha csirkeallergiás, akkor legjobb lenne teljesen kerülni a csirkés kajákat. Tudom, hogy elég nehéz, az én kutyám is allergiás a csirkés dolgokra. Nekem is két kutyám van, igy a legjobb megoldás, hogy egyik sem kap csirkét, mert amig a másik kapott, addig mindig ellopta tőle a kicsi.

2013. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla teától tényleg nem lesz baja, de valóban jó lenne ha kaját váltanál, a viszketés egy idő után olyan mértékű lesz hogy véresre rágja, vakatja magát.
2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kajaváltás már folyamatban van. Természetesen nem kap csirkés kaját, ami elég nehéz, mert csak a csirkés tápot szereti. Nagy szenvedés az etetés. Most vettem neki TOTW bárányost, meg halast. Előtte Acana bárányos almást evett. Nem nagyon ette egyiket sem.
2013. júl. 19. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz a tápválasztással van olyan amiben van csirke húsliszt és az ugyanúgy allergizál. Nekem is csirke allergiás a kutyám. A TOW-ba azt hiszem pont van csirke. [link] Ezek a csirkementesek.
2013. júl. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben a TOTW-ban nincs csirke, csak a bölényesben és a kacsásban. Nem nagyon eszi, de mindegy. Ha éhes lesz, majd megeszi.
2013. júl. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!