Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek egy eladó...

Ildi21 kérdése:

Van valakinek egy eladó példánya a Klikk ahogy a kutyák szeretnek tanulni című könyvből?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs, de a vakkanto.hu-n is elfogyott?
2013. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Vakkantón már rég nem láttam, én is keresem... priviben tudok online könyvet küldeni, nem ezt,de az is a klikkelésről szól.
2013. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos csak előjegyeztetni lehet minden online könyvesboltban. Fb-on megkérdeztem Vámosi-Nagy Nórát, ő azt mondta, hogy hamarosan újból kiadják, de mi augusztus 10.-én hozunk haza egy border collie kölyköt, és jó lenne addigra többet tudni erről a módszerről. Mokkagyerek, nagyon örülnék, ha elküldenéd, előre is köszönöm!!
2013. júl. 20. 10:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Addig is olvasgass a www.klikker.hu-n.

Merre laksz egyébként? Bár nagy véletlen lenne, ha épp a közelemben laknál, de ha mégis, akkor kölcsönadom 1-2 hétre :)

Ha meglesznek a pici oltásai, nem tudtok oviba menni vele?

2013. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont ma délelőtt nyomtattam ki a cikkeket, amit a klikker.hu-n találtam. Tetszenek, de még mindig szeretném a könyvet... Siófoki vagyok, kutyaovi, agiliti pálya régebben volt, még utánna kell járnom, hogy most is működik-e.
2013. júl. 20. 17:10
 6/12 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Hát sikerült jó messzi embereknek összejönnie:) Én is szeretném azt a könyvet már mióta, szóval akinek van ilyen jellegű felajánlása, az ne habozzon. (Kölcsönbe is jó)
2013. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron van tükörsuli (én is szfvári vagyok), szeptemberben lesz Korom Gábor előadása, ha addig nem találsz könyvet, gyere el (ingyenes) és ott mindig szokott lenni! :)
2013. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, elmegyek mindenképpen, figyelni fogom, hogy mikor lesz pontosan. Korom Gábor Neked ugatok újra című könyvét megvettem, és tetszik nagyon.
2013. júl. 20. 22:35
 9/12 anonim válasza:
Hali. Nekem is eltudnátok küldeni az online könyvet? Amúgy még mindig nincs sehol a könyv :( pedig szükségem lenne rá...
2013. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akit esetleg érdekel, végre vesznek fel rá előrendelést! :) :)

[link]

2013. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!