Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Basset Hound tulajdonosok,...

Basset Hound tulajdonosok, pozitív és negatív dolgokat mondanátok erről a fajtáról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a kutyus és utána is olvastam már pár helyen de tapasztalt emberek véleményére is kíváncsi lennék.
2013. júl. 19. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
lépcsőzni nem tud, de ismertem olyat amelyik még tolatni sem ha bemegy egy szűk helyre, lehetnek gerinc és szemproblémái.
2013. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van két 6 éves kislány bassettem. Imádják a fésülést, simogatást. Nagyon lusták egész nap fetrengenek, kivéve ha kajáról van szó. Nem szabad túletetni őket, elég naponta 1x adni nekik. Ragaszkodóak és nagyon-nagyon makacsok. Van, hogy beküldöm őket a helyükre, az egyik bemegy, am másik odabotorkál a kennelajtóhoz és 1m-re tőle lefekszik. Útálják a macskákat, de ez lehet hogy csak egyénfüggő. Nagyon szökősek!! A fülük sok apolást igényel, mivel nagyon hosszúak és belelógnak mindenbe. Most hirtelen ennyi jutott eszembe róluk. (:
2013. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem egy kan basset hound kutyusom van.:) Elozo hozzaszoloval eleg sok mindenben nem ertek egyet.:) Ez a fajta egyaltalan nem lusta! Igenis hiperaktivak es nagyon nagy a mozgasigenyuk. Hogy lusta lesz vagy mozgekony, a gazda tanitasatol es peldajatol is fugg. (Ammugy is vadasz fajta) Imadjak az embereket, a gyerekeket vegkepp. A kutyakkal is nagyon jol kijonnek. Makacs fajta, mindenkepp kiskoraban kezdd el tanitani az alapokra (marad, ul), mert kesobb 2-3 rves koraban mar sokkal nehezebb lesz. Ami talan ellene szolhat: fulere figyelni kell, amint emlitettem makacs fajta, tehat amit nem akar nem fog elso szora megtenni ( bar szerintem ez nem baj, had legyenek sajat gondolatai:) ), tud lepcsozni, csak nem szabad eroltetni nekik, bajuk lehet belole.

Szerintem ezzel befejeztem igyis hosszu lett, de barmi kerdesed van szivesen irok meg ide vagy ahogy mukodik ez :)

2015. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!