Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan 4 hónapos amstaff...

Lassan 4 hónapos amstaff kutyámnak a Silver Gold Junior száraz táp mell mit kell még adni pluszban, hogy megfelelően fejlődjön, izmosodjon? Valamilyen vitamint, stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 19:00
 1/5 sippara ***** válasza:
Jó, a tápról akárhogy kerestem, nem találtam egy szót sem. Egy négy hónapos kutya hova izmosodjon? Emberek között is viszonylag kevés a kétéves testépítő. Etesd, neveld, mozgasd rendesen, ne izmosítani akard.
2013. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tápról én sem találtam semmit, így nem tudom milyen minőség. Egy jó prémium táp mellett nem kell semilyen kiegészitő. De 4 hónaposan ne akard hogy izmosodjon. Majd ha kb 1 éves lesz elkezdheted futatni, lassan fokozatosan akkor izmosodni fog. Kiegészítőnek esetleg addhatsz neki zöldkagyló kivonatot ami az izületek egészségét, fejlődését támogatja. Pl Luposant.
2013. júl. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem select gold a táp neve?
2013. júl. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De Select Gold,bocs elírtam.
2013. júl. 20. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egy jó táp szerintem, gondolom fresibe veszed. Ennyi pénzért sokkal jobb minőségűt is tudsz rendelni netről.
2013. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!