Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs kutyakozmetikus Balatonf...

Nincs kutyakozmetikus Balatonfüreden?

Figyelt kérdés
Senkit nem találok a neten! Fürediek, hol és ki nyirna a kutyusotokat???

2013. júl. 21. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan mert dunakeszis vagyok, szerintem nézz utánna az interneten, de ha füredkörnyékén nincs akkor próbálj meg egy kicsit messzibb helyeken keresni ...egyszer csak lesz valami:)
2013. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem neten Balanfüreden nem ad ki semmit,persze ettől függetlenül lehet,hogy van csak nincs honlapja az illetően,akár kutyásokat is megkérdezhetnél hátha ők tudnak ajánlani vagy esetleg tudják e van ott.


Balatonalmádi-ba viszont több is van

[link]

2013. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Balatonfüreden
2013. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom messzebb vinni a kutyám. 12 éve ugyanaz a nő nyirja, de nem ér rá nyár végéig:( a neten nincs más! Szájról szájra terjedhet a címük/elérhetőségük, de nem ismerek mást. Tud esetleg helyi lakos segiteni?:)
2013. júl. 21. 10:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen, almadiban van egy luxus kutyafodrasz, miutan kesz lett a kutya (egyszer volt kiskutyakent), ketrecbe tettek, mig meg nem jottem erte . Szegeny, sokkot kapott toluk!( mini maltai kutya es mar nagyon oregszik)
2013. júl. 21. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


azért is érdemes megkérdezni kutyásokat,mert én amilyen városba lakok csak egy kutyakozmetikust ad ki a google (pont ahová járunk :D) de közben van vagy 4-5 kozmetika is.Szóval a helyedben kutyásokat kérdezgetnék :)

2013. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utcában óriás vérebek élnek az udvarokban, gyanitom, nem viszik őket ilyen helyekre:) nem is ismerek ekkora kutyit, mint az enyém, meg ilyen csinosat sem:) de nyitva tartom a szemem! Koszonom!
2013. júl. 21. 10:37
 8/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, sikerült esetleg találni Füreden?? :)
2014. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem!:(
2014. jún. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!