Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit care junior large vagy...

Balázs2 kérdése:

Brit care junior large vagy Acana puppy & junior, az 5 hónapos staffordomnak vagy esetleg valmi más?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő minőségi táp :) És elég drágák is, pláne, hogy egy nagytestű felnőttként 30 vagy akár 40kilós kutyát fogsz etetni...

Szerintem inkább pedigree yunior táp, lényegesen olcsóbb és gazdaságosabb, ellenőtzőtt minőség!

2013. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most váltok Brit Care-re (Eukanubáról), mert mindenhonnan ezt a tanácsot kaptam, remélem, hogy bejön.

Acana szuper, én is gondolkodtam rajta másik változatnak (meg meg a Taste of the Wild-on), de hallottam sok felől, hogy némelyik kutya hasmenéses tőle, az enyém is hajlamos erre még fokozatos váltásnál is, ezért maradtam a Britnél. Szerintem nagyon nem fogsz mellényúlni, bármelyiket választod.

2013. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KöSzi!
2013. júl. 26. 04:06
 4/4 anonim válasza:
nekem is 5 hónapos volt a staffordom, Acana puppy and juniort vettem neki, de nagyon durván ment a hasa tőle....és nagyon büzös a széklete is. Most váltok Brit care csirkementesre (bárány és rizs) ez talán bejön...de először kis kiszerelést vegyél, mert minden kutyának más lesz jó...barátnőmnek a közép schnauzer kölyöknél az Eukanuba kölyöktápja jött be...viszont többet kakál, tehát nem szívódik fel nagyon jól...
2013. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!