Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász szuka kutyusunk...

Németjuhász szuka kutyusunk 8hónapos és már tüzel. Ez nem korai? Akkor már nem is nagyon fog nőni?

Figyelt kérdés

Úgy terveztük ki akarjuk ivartalaníttatni, mindenképp fogjuk, de az eltérő vélemények miatt miszerint jobb első tüzelés előtt/után mivel ilyen korán megtörtént az utána marad.

Én úgy tudtam eddig a nagy testű kutyák inkább 1 éves kor körül/után szoktak először tüzelni, meg is lepődtünk, hogy pont a 8hónapos "évfordulóján" jöttek a tünetek.

(vércseppek, duzzadt mell, szemérem)


Tehát a kérdésem:

Fog még nőni a kutya?


2013. júl. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt van pár link, amik remélem segíteni fognak egy kicsit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2899940-1-eve..

ez lehet, hogy kevésbé fog választ adni a kérdésedre, de azért belinkelem: [link]

Amúgy szerintem még fog nőni. :)

2013. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszadó vagyok és 2. linket jobb ha megnézed, és rálépsz a Tüzel a szuka... oldalra. Ott megkapod a választ a kérdésedre.
2013. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
12%
Akkor nem fog tovább nőni ha befedezteted.
2013. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most fog az első tüzelés után jobban beerősödni.
2013. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is csodálkoztunk, amikor a kiscicánknak 6 hónaposan még csak nagyban tervezgettük, hogy venni kéne tablettát, nehogy a nyakunkra szüljön kiscicákat, erre már egy hónap múlva anyuka lett.:D
2013. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudtad.7 hónapos kortól bármikor tüzelhet a kutya.Látványos növés nem lesz már. 1-2 centi talán. 2 éves koráig viszont hús, izom fog rá fejlődni. Most növendék még.
2013. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!