Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok, honnan rendelje...

Mit ajánlotok, honnan rendeljek kutyatápot az interneten?

Figyelt kérdés
Kennel's favoritet szeretnék rendelni, azon belül is puppy/juniort. És találtam már egy jó oldalt, a hháziállatabc.hu-t, de sajnos ott csak 20 kg-mos van, de mivel 2 hónaposan hozzuk a kutyust, és 4 hónaposan másik tápra fogunk váltani, ezért biztos nem fogyna el. :/
2013. júl. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért váltotok másra 4 hónaposan?? Miért nem kaphatja azt már az elejétől vagy ezt miért nem kaphatja amíg elfogy a 20 kiló?
2013. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert nagytestű kutyus lesz, és a nagytestűeknél 4 hónapos koráig ajánlják azt a tápot. 4 hónapos korától pedig a puppy/junior nagytestű kutyák részére, ezt fogjukk adni neki, min. 18 hónapos koráig. És az alatt a 2 hónap alatt nem fog elfogyni a 20 kg-mos táp.
2013. júl. 21. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a fajta táp csak 20 kg-os kiszerelésben kapható. Én is akrtam rendelni régebben de mivel nem volt kissebb így inkább másik fajtát választottam. Nekem is nagytestű a kutyám de egy kölyöknek nagyon sokáig tart 20 kg.
2013. júl. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

én innen szoktam rendelni. bár itt nincs kennel's, de biztos találsz mást ami jó és jó áron megkaphatod + ha rendelsz kapsz ajándék kutyakaka zacsit is! :D ami nagyon figyelmes dolog szerintem.

2013. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És miért nem kaphatja rögtön ezt - ezek nem szentírások, ez csak marketing, pont ezért h vedd ezt meg azt.

Én konkrétan kezdettől felnőtt táppal etetek és több kutya felnőtt már a kezeim között sport célra - tehát nagyon nem mindegy h milyen csontozatot és izmoltságot kapnak az első évben. És a felnőtt tápoktól sokkal egyenletesebben fejlődnek mint a kölyök/junior tápoktól...pláne egy nagytestű, akiket hajlamosak túlnyomni fehérjével. Szóval annyira nem értem a dilemmát...

2013. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!