Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Fogadj örökbe filmsztár...

"Fogadj örökbe filmsztár kutyát" - Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


A linket nemrég találtam, nekem nagyon szimpatikus kezdeményezés, hogy több, mint száz kutyának lesz így lehetősége sokkal könnyebben gazdit találni. Ahogy látom, pár hete már elindult az oldal, viszont még jó sok kutya vár gazdára, ami engem meglep, ti mit gondoltok?


2013. júl. 21. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Igazából ezzel az a baj,hogy "Jujj lesz egy kutyám ami szerepelt a filmben gyorsan elhozom" aztán a film premier után már nem is érdekli a kutya.

Tehát az a baj vele,hogy mindenkinek kell,de nem mindenkinek való.

2013. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés jó, hogy otthonuk lesz a kutyáknak. De az vele a gond, hogy aki tényleg meg szeretne menteni egy rossz sorsú állatot, az menhelyen teszi. Innen lehet, hogy tényleg azok hoznak majd, akik olyanok, mint amit az 1. válaszoló írt. Mondjuk az olyanok akik "menőzni" akarnak a kutyával, inkább vesznek egy kitenyésztett kutyát, champion elődöktől, meg ilyenek. De ez meglátás kérdése, én befogadnék egy ilyen kutyust, de nem azért mert filmsztár :)
2013. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
'A magas szinten képzett kutyák ezen kívül megtanultak ülni, feküdni, állni, hosszú ideig és zavaró ingerek között helyben maradni. Továbbá ők behívhatók névre is.' Ő, ez most komoly? Valakinek ez a magasabb képzettség? Szerintem ez gáz, becsapás. Aki csak azért visz haza egy kutyát mert az hú filmben szerepelt az nem lesz jó gazda. Aki meg azt mondja ezekről a kutyákról, hogy ki vannak képezve az nem mond igazat. A múltkor láttam róluk fényképeket, még pórázon is alig tudták lefényképezni őket.
2013. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek is menhelyi kutyák, így ha nem kellenek senkinek, akkor mennek vissza a menhelyre. A magas képzettség meg valószínűleg a többi menhelyi kutyához képest magas.
2013. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!