Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek még? Elütöttek egy...

Mit tegyek még? Elütöttek egy kutyát az utcánkban, hívtam állatorvost, állatmentőket, még a sintért is de senki nem segít és nem foglalkozik vele a válasz" nem tudunk kimenni túl messze van" valaki segítsen, kocsink nincs hogy elvihessük!

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 08:13
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
10%
Kell autót szerezz, sajnos tény, hogy az állatvédelmnisek túlterheltek...ha valakivel meg tudod oldani a szállítást, hívd fel az állatvédelmet, hátha tudnak segíteni a költségekben...
2013. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha az állatorvos nem megy ki (amit egyébként nem tudok megérteni, mert hogy a lelkemnek az a dolga, hogy megmentse az állatokat), akkor valamilyen szinten ti is el tudjátok látni a sebeit - legalábbis annyira (szerintem) biztosan, hogy ne haljon bele azonnal. Hívhatnátok valaki ismerőst, rokont, aki el tudja vinni állatorvoshoz, de sürgősen!

Hogyha már nem olyan súlyos a helyzet, akkor hívhattok egy menhelyet is, a legtöbb menhely ki is megy oda, ahonnan telefonálnak hogy kóbor kutyát találtak.

A szomszédok nem tudják elvinni?

2013. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az önkormányzatnál, a területéken illetések eb befogónak kötelessége elszállitani.
2013. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha sintért hívsz, akkor csak bezárják a kutyát, orvosi ellátást nem fog kapni, vagy lassan belehal vagy... csak van a településen állatorvos!
2013. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Valletta ***** válasza:
Nincs ismerősötök, akinek van kocsija? Hol van a kutya?
2013. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a faluba egy szekszárdi állatorvos szokott kijönni.Sajnos olyan faluban élek ahol rokonaink nincsenek, és az emberek nem nagyon foglalkoznak az elkóborolt kutyusokkal. sikerült a gazdijához el juttatni a kutyust, de sajnos szerintem neki sem lesz pénze az állat költségeit kifizetnie.A legnagyobb fájdalmam az, hogy ha ismét megsérül egy állat, senki nem fog segíteni.amíg tudtam ott voltam vele.csak imádkozom,hogy valahogy mégis meggyógyuljon.
2013. júl. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!