Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hovawart és Cavalier Charles...

Hovawart és Cavalier Charles King spániel kijönne egymással?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés szokatlan. Kérem a sértő válaszokat inkább ne is írják le! De ez a két kutyafajta nagyon tetszik, és megfelelő tenyésztőtől venném őket. Együtt nőnének fel remek környezetben, megfelelő tanítás, és gondozás mellett. Már alaposan utánanéztem a fajtáknak. De egyelőre ez a kérdés csak egy kérdés, nem indulok el rögtön megvenni a két kutyát, ez egyelőre csak egy elképzelés. De igazából kíváncsi lennék rá, hogy kijönnének- e egymással. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 22. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A hovival kölyökként egyedüli kutyaként is lesz dolgod bőven. Egyszerre a kettőt felelőtlenség lenne bevállalni. Ha a hovi felnőtt, mondjuk 2 éves, akkor lehetne mellé spánielt venni.
2013. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam úgy értettem Cavalier King Charles spániel. :) Bocsi az elírásért.
2013. júl. 22. 10:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm az eddigi választ. Természetesen tudom, hogy elég sok dolgom lesz egy hovival, de, mint mondtam, egyelőre ez a kérdés csak egy feltételezés.
2013. júl. 22. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor feltételes módban nem bírnád a kettőt egyszerre. Nekik egymással csak akkor lenne bajuk, ha rosszul nevelnéd őket.
2013. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre szerintem sem kelk rögtön két kiskutyát megvenni! Én a helyedben először a spánielt venném meg, azt megnevelném rendesen, ilyesmi. Aztán, amikor úgy 1-2 éves (Attól függ mennyire sikerül addigra megnevelni!!!), hoznám a hovawartot! De két kiskutyát egyszerre semmiképpen se vegyél, mert egyáltalán nem fognak rád figyelni, csak egymással játszanak majd, és úgy lehetetlen lesz nevelni őket!
2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Butaság... Ha úgy érzed képes vagy két kutyát felnevelni,úgy érzed,hogy tudod velük éreztetni falkavezér szerepedet,bármennyi kutyád lehet... Persze,ha nagyon kezdő vagy ,akkor nem. Először MINDENT,de tényleg Mindent tudj meg az adott fajtáról...Kérdezz minden fórumon,tenyésztőtől.A hovawartról tudok,annyit írni,hogy,én úgy tudom,hogy 2 éves kora előtt érdemes megismertetni vele mindent,mindenkit ,mert utána nehezen fogad be bárkit vagy bármit is.Tenyésztő mondta,azt is,hogy érdemes mellé venni,akár egy macskát is,mert szeret társaságban lenni.
2013. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!