Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos amstaffomnak megnyúl...

2 hónapos amstaffomnak megnyúltak a lábai. Ez normális?

Figyelt kérdés
Milyen tápot, esetleg vitaminokat javasolnátok hogy erősödjön a pici? Önmagához képest elég hosszú lábai vannak.:S nem mondható soványnak, pocakos, de a lábai vékonyak..később utoléri magát a növésben? :S

2013. júl. 22. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Normális, nem egyszerre nő minden tagjuk. Egyszer a lába, teste, feje. Majd egy éves korára fog beálni. Féregtelenítve mikor volt, nem nagyon pormális a pocakosság, főleg ha a lábai vékonyak. Férgességre utal.

Nekem ugyan boxerem van de ezzel a táppal etettem, etetem nagyon megvagyok vele elégedve [link] Csak netről tudod rendelni. Vitamín nem kell hozzá mert minden benne van. Esetleg zöldkagyló, izületvédőnek mondjuk Luposan, legjobb árban a fressnapfba van. Igaz ebben a tápban izületvédő is van.

2013. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Féregtelenítve volt a kicsi már 3x is, múlt héten utoljára, és nem láttunk férgeket a székletében.. úgyhogy nemtudom mitől lehet. Amúgy a mellső lábai arányosan hosszúak de a hátsóak egyre hosszabban nyúlnak.. fura.

Royal Canin tápot eszik, meg kutyaszalámit, meg kutyakonzervet, néha kap sajtot is.. nemtudom mitől puffad:S de ettől eltekintve nagyon mozgékony..nem tűnik betegnek

2013. júl. 23. 13:41
 3/18 anonim ***** válasza:
Kutyaszalámit meg a konzervet elhagynám a helyedben, azért az árért inkább húst vegyél. A kozerv meg a szalámi tele van mindenféle vacakkal, ami nem hasznos a számára. Nagyon sok kutya puffad a Royaltól, nem igazán jó táp. Tele van kukoricával amit a kutya nem tud hasznosítani. Viszont drága, ennyi pénzért vannak jobb tápok is, sőt az olcsóbbak között is találsz jobbat.
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

szerintem is átállunk a brit nevű tápra, többen is javasolták már. a RCról meg eltérőek a vélemények, van aki arra esküszik van aki szerint nem túl jó az árához képest.

az mitől lehet h egyszer szobatiszta a kutya, másszor se szó se beszéd bepisil a szobába?

2013. júl. 23. 14:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert még kicsi, türelem. Előfordúlnak még balasetek, de ezek egyre ritkábbak lesznek. Ha brittet veszel inkább a Brit Caret ajánlom, valamennyivel drágább ugyan de sokkal jobb minőség is. A zoofaston van a legjobb árban.
2013. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
képet mutatsz róla?
2013. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Zoofaston most épp kifogyott, pont múlt héten rendeltem. Petissimórol tegnap megrendeltem, ma hozzák.

Egyébként a kutyád 2 hónapos, biológiailag kb 5-6 hónapos korukra lesznek képesek arra, hogy huzamosabb ideig visszatartsák. Ezt értsd úgy, hogy amikor a mi staffink kb ennyi idős volt, ahogy leült az ajtó elé már lélekszakadva rohantunk le vele, mert 2 perc múlva már bepisilt volna. Tehát szobatiszta volt, mert értette a lényeget, csak nem bírta visszatartani. Egyébként tegyél fel róla képet, lehet csak te aggódod túl. Ezen felül félve kérdezem, de honnan van a pici, mert úgy beszélsz róla mintha 2 hónapos létére már hetek óta nálatok lenne.

2013. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

több mint 2 hónapos, igazából 8 hetesen hoztuk el, most 10 hetes ..csak egyszerűbb volt 2 hónaposnak irni mint részletezni :D

képet nemtudom h kell ide feltenni, facem meg már nincs

2013. júl. 24. 12:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Képet a kepfeltoles.hu oldolon tudsz feltenni.
2013. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
most rágta szét a macbookom billentyűzetét ugyhogy szerintem megölöm.
2013. júl. 24. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!