Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapja fogadtunk örökbe...

3 hónapja fogadtunk örökbe egy menhelyről egy nagyon félős 4 éves kislány kutyust akit feltehetőleg bántalmaztak a volt gazdái vagy valakik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minket már megszokott 1 hónap után kb de mindenki mástól rettenetesen fél még most is,pedig nap mint nap visszük sétálni, próbáljuk őt szocializálni. Ha elmegy mellettünk egy ember azonnal megtorpan és nem mer moccanni. Fog ez változni a jövőben? 3 hónap alatt konkrétan SEMMIT nem változott, semmit.:(
2013. júl. 22. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nézzed Cesar Millan műsorát, én abból nagyon sokat tanultam, és már a pasas fellépése is erőt ad. :) Indavideón van több rész is. Szerintem a ti műszeretekben van a hiba... :)
2013. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Egy kutyának sok sok idő kell mire "kiheveri" a bántalmazásokat...:( Lehet, hogy élete végéig ilyen marad. De még mindig jobb, mintha agressziv és ugatós lenne! Lényeg az, hogy titeket megszokott és szeret. :) A többi részletkérdés :) Sok örömöt a kutyusban :) Milyen fajta amúgy? Szuka vagy kan?
2013. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs igen szuka kutyus :)
2013. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi hasonló kutyust fogadtunk örökbe, akkor másfél éves volt. Egy év után kezdett nyitni idegenek felé. Ne eröltesd. Idönként állj meg beszélgetni idegenekkel, ha megretten nem csinálj semmit. Ne nyulj hozzá, ne akard nyugtatni mert azzal a félelmét erősítad. Azt mutatod hogy az érzés helyes. Csak maradj nyugott és ne foglalkozz vele, ezzel azt mutatod minden rendben. Ha viszont egy kicsit is érdekődést mutat, esetleg megszimatolja az illetőt akkor finoman simogasd meg és mondj neki valamit kedves hangon. Ezzel jelezd hogy elégedett vagy, és minden rendben.
2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen szuka.:) Keverék egyébként.

Persze, erőltetni semmiképpen nem erőltetem. Azzal csak rontanánk a helyzeten. Köszönöm a tanácsokat.:)

2013. júl. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!