Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem lessz egy hat hetes...

Nikoletta2000 kérdése:

Nekem lessz egy hat hetes palotapincsim. Hogy tanisam be szobatisztára. Vagy várjak vele egy kicsit? Vagy már játékosan szokasam szobatisztára? Egyátalán hogy kell szobatisztaságra szokatni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

6 hetes palotapincsid ne legyen.A törvény azt írja elő,hogy 8 hetes koráig az anyjával kell maradnia.Nem azért,mert még nem tud önállóan enni,hanem a szocializáció miatt.

A mocskos szaporító,aki 6 hetesen kiskutyát ad oda,biztos hogy nem egy egészséges,normális kölyköt fog adni.

Én eleve nem fogadnék el ilyentől kutyát.Lehet később fizikai és idegrendszeri problémája és hidd el,a szobatisztaság lesz a legkisebb bajod vele.

2013. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leghamarabb kiskutyát elhozni 8 hetesen lehet ezt törvény írja elő. Ha normális helyről veszed akkor mire hozzád kerül már elkezdi a tenyésztő (nem a szaporító) szobatisztaságra nevelni. A tenyésztő ad a kutyához kezdő csomagot, amiben többek közt van pelus vagy karton darab amire a kicsik végezték a dolgukat, ezzel aztán könnyen szobatisztasgra tudod szoktatni, ahová leteszed a karton darabot oda fog pisilni a szag miatt. Ha kiskutyát vesztek, figyeljetek arra, hogy kapjatok a kiskutyára garanciát, ha esetleg később valami betegsége lenne.
2013. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Az aki palotapincsit ad el, alapból mocskos szaporító, mindegy hány hetes a kutya. Ilyen fajta ugyanis nem létezik, amit palotapincsinek mondanak, az szinte biztosan keverék.
2013. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!