Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavával szeretnék utazni...

Csivavával szeretnék utazni Olaszba Románián át! Kérnek el neki papírokat vagy valamit haárnál akár vonaton is?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Olaszba Románián át? Azt hogy akarod csinálni? Két ellentétes irány!
2013. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Biztos Ukrajnából megy. Vagy Azerbajdzsánból :)
2013. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én válaszolok a kérdésre :)

Kell állatútlevél amit az állatorvos és az állatorvosi kamara adhat ki :) Kellenek a kötelező oltások is, és természetesen mikrochip a kutyában :) A vonaton a kutyáknak kell kutyajegy ami Magyarországon kb 800 Ft fajtától függetlenül :) Az állatútlevél kiállítása kb egy hónap és 7 ezer Ft-ba kerül.:) Nekem is csivavám van, imádom ..:) Remélem tudtam segíteni :) 23/L

2013. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Kell hogy legyen benne chipp és hogy legyen útlevele, az útlevelet a dokitól kell kérned kb 6000ft és azonnal meg van . Kell hogy kapjon veszettség elleni oltást anélkül nem viheted! A kutyának venned kell egy megfelelő méretű szállító boxot mert anélkül nem viheted vonaton ilyen hosszú útra. A vonat jegy az állatnak is távolság függő az ár a távolság függvényében változik/emelkedik. Az előttem válaszolónak írom, hogy én csivivel rendszeresen utazok vonaton 400km távolságra fizetek neki 1100ft-ot :)
2013. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi igen a vonatjegy Magyarországon (meg máshol is) tényleg távolság függő és 160km-et szoktam utazni a csivimmel :) És ezért 800Ft körül van :)
2013. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!