Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhas kutya kezelese?

Bolhas kutya kezelese?

Figyelt kérdés

Kobor macskaval jatszott a kutyam es bolhas lett. A kutya kozmetikus nem sokat tudott segiteni. ( levagta a szoret meggurdette).

Vettem bolhairto sampont, nyakorvet de ezek sem hasznalnak. minden nap talalok benne egy esetleg ket bolhat. Es ugy erzem hogy engem is megcsipet ma egy. Ez mind ket hete kezdothetett.

Azota mindent at toroltem domestosos vizzel de ugy erzem meg vannak a lakasba bolhak. mit tehetnek?


2013. júl. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kutyára Tacticot használunk, nézz utána a neten, én nem értek hozzá. lehet szórófejes palackba kikeverni és lefújni a kutyát, meg a helyét is
2013. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neostomosanos fürdetés. Ugyanezzel szövetes bútor teljes befújása, padló felmosása, hetente még 3x. Kiskutyára legalább egyszer Strongold.
2013. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos adott a kutyánknak cseppentős bolha írtót és bevált! Kinti kutya így nem volt gond hogy a lakásban lett volna bolha.
2013. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!