Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraztáp-de milyet?

DzsiDzsi77 kérdése:

Száraztáp-de milyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem csütörtöktől (2013.07.25.) lesz egy labrador kutyusom, Süti. Csak az a baj, hogy nem tudom milyen tápot adjak neki. Valami olyan kéne ami jó, de nem drága. Tudtok ilyet? (Én a Multifitre gondoltam. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?) Lécci írjatok! :)
2013. júl. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kutyus még kicsi, akkor valamilyen junior tápot keress neki, nem túl drága, egyébként jó lesz amit választottál. :)
2013. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Multifitt nem a legjobb, szerintem. Inkább netről rendelj valamit neki.

Első helyen a gabona szerepel, második a a hús de csak 14%, én nem adnám az tuti. Ennél a tescoban kapható buchers is jobb. De én inkább a Brit Caret, Brit Premiumot ajánlanám zoofastról rendelve.

2013. júl. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én etettem multifittel, végülis megnőtt tőle is de amennyiért árulják nem sokkal többért tudsz venni brit premiumot, aminek van junior tápja is, viszont sokkal tovább ki fog tartani mint a multifit, mert több hús van benne és kevesebb tápot kell neki adni belőle, szóval árban ugyanott leszel.
2013. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok pont a lényeg maradt ki, igazából ha belefér a brit premium akkor én azt ajánlanám mert sokkal több vitamin ásványi anyag van benne mint a multifittben.
2013. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!