Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hízaljam fel?

Hogy hízaljam fel?

Figyelt kérdés
Két kutyám van.mind a kettő uszi a közép és a törpe között vannak.Az egyik olyan jó kis husi de nem túlzottan. A másik pedig sovány. Voltunk vele orvosnál aut mondták nem beteg csak sokat mozog azert ilyen.tenyleg sokat fut meg ilyenek, de félek hogy egyszer kihivják az állat védőket..Izmos kutya nagyon erős.A bordái nincsenek ki viszont a fenekénél és a medencecsontja érződik.3x eszik 2 éves lesz konzervet kap mellette sonkát,nyers húst. Kérlek titeket adjatok tanácsot nem bírom hogy ilyen sovány annyira szeretem jó lenne kicsit husibbnak látni.

2013. júl. 22. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Komolyan az a bajod, hogy full egészséges sportos a kutyád, és direkt ártani akarsz neki azzal, hogy hízlalod, mint a disznókat? :)
2013. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A másik melett olyan mint egy anorexiás.. : /
2013. júl. 22. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor növeszd meg a szőrét...
2013. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kutyám is ilyenek ez egyik kis dundi a másik tiszta suvány..de ilyen fajta meg sokat mozog.:) nincs probléma.:)
2013. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egészséges és sportos, csak vékony alkat, szerintem nem kell ezzel foglalkozni. Egy mozgékony, eleven, jól ápolt kutyához meg senki nem fogja riasztani az állatvédőket, ne félj:) Az én kutyám is sovány típus, néha még szóvá is teszik, mikor sétálunk, de egyrészt tényleg akármit kap, ilyen típus, másrészt pedig ettől nem lesz baja, a pluszkilók meg elvehetnek az életéből, úgyhogy ez még mindig a jobbik eset.
2013. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valletta ***** válasza:
Jó minőségű táptól kétlem, hogy ne szedne fel súlyt. A konzerv nagyrészt csak víz.
2013. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm gyakran vállal befogadott kutyákat ideiglenes tartásra; ő ipari tepertővel szokta felhizlalni őket (szegény kutyák közül némelyik olyan amikor hozzákerül, hogy szinte átlátni rajta)
2013. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már szóltak le minket utcán, sőt az egyik kozmetikustól azért jöttünk el mert állandóan bunkózott hogy milyen vékonyka.
2013. júl. 24. 02:28
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi a fontosabb neked, a kutyád jóléte és egészsége, vagy hogy mit gondolnak vadidegenek meg idióta kutyakozmetikusok?
2013. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!