Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látott e már valaki "etetős...

Szabolcsszaki kérdése:

Látott e már valaki "etetős kutyának való szájkosarat"? . A lényege az hogy elől valamilyen szinten nyitott és tudok neki jutalomfalatot adni de mégsem tud vele harapni.

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek lenne használt és nem kell neki akkor átvenném kb 6-7 es méretű lehet. Kösz

2013. júl. 23. 08:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kutyának való etetős szájkosarat :) bocs
2013. júl. 23. 08:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, szájszíjnak hívják, picire tudja vele kinyitni a száját, de kiharapni nem tud.
2013. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van. Szövet anyagból van. Kicsit lazábbra van állítva, tud benne jutalomfalatot enni, még inni is. Viszont harapni nem.

Itt van egy pár: [link]

2013. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem amelyik kutya ki tudja nyitni annyira a száját, hogy a nyelve kiférjen az iváshoz, vagy a jutalom falat beférjen, az már harapni is tud. Legalábbis csípni biztosan. Persze teli pofával ráfogni valamire azt nem.
2013. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerősöm rotija is ilyen szájszíjban volt az első közös kutyás találkozásunkkor, nagyon könnyen le tudta szedni a kutya.


Nézd meg ezt a videót, ugyan nem tudom hol lehet beszerezni (érdeklődj esetleg vmelyik tükörsuliban, biztos segítenek), nálunk is az oktatónk hozott mindkét terápiázandó kutyának ugyanilyet.

https://www.youtube.com/watch?v=cywBfF1Oy4g

2013. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van. Baskerville ultra. Kapható több méretben, nézz utána a neten! Ebbe lehet etetni a kutyát, és nem okoz sérülést.
2013. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Ez az:


[link]


De mi az Ebay-ről rendeltük, mert ott sokkal olcsóbb, még postával együtt is.

2013. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De szuper! Köszönöm. Ezt elmentem én is, még nincs szájkosarunk, de bármikor jól jöhet :)
2013. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abból a szájszíjból, amit én láttam (7 héten át, mivel a roti, aki hordta együtt járt velünk alapfokra) biztos hogy nem tudott kiharapni a kutya. Épp hogy a nyelvét ki tudta dugni, így el tudta venni a jutalomfalatot. Hogy hol vették, azt nem tudom:S
2013. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Baskerville tényleg jó! Nekünk is ilyen van. Nagy pozitívuma számomra, hogy műanyagból van, így könnyű és a kutya sem tud akkorát ütni vele, mint egy fém kosárral.
2013. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!