Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador-németjuhász keverék...

Labrador-németjuhász keverék kutya milyen?

Figyelt kérdés

úgy értem,hogy okos? hamar meg fogja tanulni a dolgokat?

ilyen keverék kutyám még soha nem volt.

Le fogja szedni a ruhákat a szárítóról? elviszi a papucsot?

9 hetes , 1 hete van nálam,de a virágokat MÁR nem hagyja békén..

Valaki aki ebben tapasztalt tudna nekem segíteni? Hogyan taníthatnám meg az ülj és hasonló ilyen parancsokra? Hogy mutassam,hogy én parancsolok, nem pedig ő ?

Az előző kutyám csau-csau volt és ő egy helyre piszkított,nem vitt el semmit,pacsit adott úgy h nem tanítottuk. Ezért nem tudom.



2013. júl. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass minél több könyvet a kutyatartásról. A papucsot meg a ruhákat akkor nem viszi el, ha rendesen neveled. Biztos, hogy okos lesz, de az, hogy jól nevelt is, csak tőled függ. Az is biztos hogy nagy mozgásigényű lesz, minimum 1,5 órára minden nap el kell vinned sétálni.
2013. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanítani motivációval lehet, jutalom falat vagy játék. És nagyon megdícséred őt ha sikerült a feladat. Olvass utána a neten sok írás van. Ha nem fogad szót akkor le kell tisztázni hogy te vagy a főnök, mert így azt gondolja hogy ő nem fogad szót mert nem te vagy az alfa. Sok sikert. Amúgy kutyasuli segítségével jól kezelhető lesz.
2013. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A szomszédunkban épp egy ilyen kutya van. Az apja labrador az anyja német juhász. Okos és barátságos.Most 8 hónapos és a gazdái elégedettek vele.
2013. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sippara ***** válasza:
31%

Bocsánat kérdező, csak közvéleménykutatnék egy kicsit:

Milyen autód volt, amikor elkezdtél gondolkodni, hogy valamikor a jövőben jogsit szerezz?

A gyermeked hány éves korában olvastál utána a terhességnek, babavárásnak?

2013. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kutya!!!

ennyi a kutyák ilyenek!

2013. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Aranyos kutyák, nevelés kérdése. Játékos és sportos.
2013. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ukulukumixD válasza:

Nagyon okosak viszont a labrador vérhez hozzátartozik hogy nagyon játékos lesz és mindenhez hozzá fog nyulni.A leg humánusabb arra hogy megmutasd azt hogy te vagy a főnök az hogy amig nem mondod az általad kiválasztott szót arra hogy ehet addig ő nem nyúlhat hozza.Vagyis nem engeded meg amikor ezt tanitod neki hogy egyen addig mig nem mondod.


Nekem fajtiszta labim van és elég nehéz leszoktatni a rongálásról de mivel a te kutyádban van Nm juhász vér is neked könnyebb lesz.A parancsszavakat viszont nagyon hamar megtanulják.

2013. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!