Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny a kutyám a kisbabára...

Féltékeny a kutyám a kisbabára - Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Van egy 8 êves mopszunk,4 êve lakik nálunk,olyan volt,mint a sajàt gyerekünk lenne,itt aludt velünk az àgyban,stb. 3 hónapja megszületett a kisfiúnk,azóta kezelhetetlen! Pl: êjjel - nappal ugat kifelé ,"fog",mintha idegent észlelne,holott süket szegény. (vagy nem?) ha a kezemben van a gyerek,direkt a làbam elé/alà lêp,szerintem azt akarja,hogy elessek :/ Ha kiengedem a dolgàt végezni az udvarra,húzza az idöt(nem hagyom egyedül kint,mert van egy nagy kutya,nehogy bàntsa),behàny ide a gyerekszobàba,ha kint vagyunk,ês alszik a bêbi a babakocsiban,DIREKT meglöki a kocsit(kicsit túlsúlyos am).,ràül a làbamra,ha itt van vki... Nem ilyen volt régen. Amúgy a babàval nem foglalkozik,rà se hederít. A csalàd többi tagja simogatja rendszeresen,ên is igyekszem (bàr koràbban nem szerette,ha simizzük,most igênyli :/) . Mit csinàljak? Az agyamra megy... Meg nem verem,ki nem rakom,az biztos.
2013. júl. 24. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
na pont leirtad mi a baj. hogy nem volt megnevelve, ugy volt tartva mint a sajat gyereketek, veletek aludt mintha egyenrangu lenne veletek. most meg persze hogy feltekeny, a gyerekek is feltekenyek egymasra. nem kell megverni meg kirakni, keress ra a neten hogy lehet a kutyat megnevelni, hogy tudja hogy o utanatok jon a rangsorban es nem kovetelozhet. talan meg nem keso. vannak errol leirasok, hogy hogy lehet megtanitani neki hogy te vagy a "falkavezer"
2013. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
40%
A mi mopink 1,5 èves ès nem aludt velünk de azèrt megèrezte a mini èrkezését.En mindenbe bevontam őt, mint egy nagy tesòt..Amig korhàzban voltunk apa az egyik rugit hazavitte a kutyinak igy nem volt ismeretlen neki...megengedem neki hogy a pelenkazo alatt üljön.Most hogy màr kùszik a gyerek odamegy a kutyi àgyàhoz ès gügyög, a kutyânknak nagyon tetszik.Kocsiban is simizi...persze mindig porszivozok meg kezet mosunk, de hagyom hogy egyutt legyenek most 5 hòs a gyerek ès màr remekül elvannak..
2013. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
mopi mini rugi kutyi simi... holy shit xD
2013. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elkênyeztettük,pl. az ajtón is mindig ö csörtet be elõször,itt olvastam,h fõnöknek êrzi magàt,azêrt tesz ilyeneket. Kêsõ már megnevelni,nem fiatal màr,nagyon szeretjük,most már rossz néven venné a következetessêget,azt gondolnà,nem szeretjük :-( Azt is nehezen viselte,h nem aludhat velünk,van kutyaágya,abba nem fekszik,itt alszik a mi àgyunk mellett. Azt már csak halkan merem megjegyezni,hogy 2 éve nem tud felugrani az àgyba,túlsúlyos,azelõtt úgy kellett fel-le venni... A gyerektõl elzárkózik,nem hajlandó tudomást venni róla,ha meg akarom neki mutatni,hàtat fordìt; ha a pihenõszékben van a baba,nagy ívben kikerüli. Rá sem néz.
2013. júl. 24. 09:12
 5/14 anonim ***** válasza:
egy kutyát soha nem késő megnevelni...
2013. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a kutyával van a baj. Valòszìnûnek tartom a kutya mindig így viselkedett csak mivel eddig nem volt kisbaba ès õ töltötte be a szerepét ez fel sem tûnt......direkt nem wc-zik, direkt löki meg a babakocsit? Ugye egye ezt te sem gondolod komolyan
2013. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Saját magad írtad le a kérdésedre a választ. Úgy kezelted mintha a gyermeked lenne. És ezt ő is nagyon jól tudta. Most pedig nem érti, hogy a gyerek születésével mi változott meg ennyire. Miért nem babusgatod már, miért nem alhat veled, miért foglalkozol többet a kisbabával. Mondhatni "természetes reakció". Kutyaként kellett volna őt kezelni, nem kisbabaként. Még most sem késő megnevelni, csak mostmár sokkal nehezebb lesz.
2013. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahogy idáig szoktattad az együttélésként, folytatni kell ugyanúgy továbbra is.Ami nem, a ezután is nem. Ami lehet, az most is szabad. A kicsit ne mutogasd neki, ha nem érdekli. Majd idővel biztosan érdeklődni fog .
2013. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Komolyan direkt csinálja,ismerem a kutyàm. A dolgàt elvêgezte hamar,utána jött is be. Most lassan jàrkàl körbe,szimatolgat,leül,velem jàtszik (nyilvàn azêrt,hogy ne menjünk be a kisbabához). A babakocsis têma: ha àll a babakocsi,nagy slunggal levàgódik,a feneke a kerêkhez csapódik. Közben engem néz,a gyerek persze felkel. Ez màr többször így törtênt.

Többen írtàtok,h kêrdêsemben a válasz,ugye hogy féltékeny a kutya,de ên nem azt kêrdeztem, miêrt csinálja (azt ên is tudom) ,hanem,hogy mi a megoldàs.

2013. júl. 24. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
A kutya nem ember nem féltékenykedik! Rangsor problémák vannak
2013. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!