Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene egy...

Milyen kutya illene egy tacskó mellé?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami rövid szőrű kutyán gondolkodtam amivel jól kijönne a tacsim.

2013. júl. 24. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A Csivava.Harcias,mint a Tacskó.Az Olasz agár pedig jól kijön más kutyákkal de kicsit érzékeny.
2013. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A tacskók kedvelik fajtársaikat is, nekem labradorom van mellette ês nagyon jól kijönnek, szeretik egymást.
2013. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. boxert, pit-bullt semmi képpen sem. Mindenképp valami kistestü kutyát. Vehetsz akár mellé még egy tacskót.
2013. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk német juhásszal volt együtt a tacskó, nem volt semmi probléma. ugyanígy tartották ismerőseink is és egy nap arra mentek haza, hogy a kis tacsit szétmarcangolta a másik. ha úgy érzitek kellően meg tudtok nevelni még egy kutyát, akkor szerintem lehet jóformán bármilyen fajtával együtt, mert a tacsik jól kommunikálnak, de ha nem vagytok biztosak magatokban akkor vagy valamilyen kistestűt válasszatok, esetleg egy barátságosabb fajtát pl. goldent. szomszéd goldenje a macskával együtt alszik.
2013. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, ha rövidszőrűt szeretnél akkor labrador a golden helyett :)
2013. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basset hound. Hasonló kutyák, a basset is és a tacskó is falkakutya, szóval jól ellenének. Bár a bassettel több a baj, meg pergeti is a szőrét, illetve vigyázni kell rá nagyon.
2013. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!