Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat,...

Hogyan vegyem rá a kutyámat, hogy visszaadja a játékot?

Figyelt kérdés
Próbálok játszani a kutyámmal, eldobom neki a botot vagy a flakont, esetleg a labdát, és nem adja vissza. Büszkén fut vele körbe-körbe, és semmiáron sem akarja visszaadni, akár ki is futna előlem a világból, ha tehetné. :D Így nem tudok vele játszani, mert eldobom egyszer és ennyi volt a játék, utána szétszedi és már alkalmatlan is a továbbiakban erre a célra. Egyébként 1,5 éves rottweilerről van szó, de más problémám nincs vele, néha önfejűsködik, ennyi.
2013. júl. 24. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

leültetem magam elé

ülsz

ereszd parancsal ha nem engedi el a játékot hanem huzza eleresztem a flakont és ujra mondom ereszd

addig csinálomm mig el nem ereszti

ha egy kicsin ellenálást érzek eleresztem a játékot


ha ezen tul jutottunk akkor ereszd és akkor játszok tovább vele ha a földre tette a lábamhoz

huzos játékot ne játsz vele mert akkor ezeket a parancsszavakat nem fogjas betartani



ül és ereszd vezényszavakat tanitsd

2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy cseréld el vele de a vezényszavakat használd
2013. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez jó, csak a probléma ott kezdődik, hogy ha játékról van szó, akkor biztosan nem fog elém nyugodtan leülni. :D Teljesen beizgul, ha játékot lát és nem lehet vele bírni.

Először még talán letudom ültetni, de ha már odaadtam neki a játékot, akkor az életbe soha vissza nem hozza :D

2013. júl. 24. 12:08
 4/5 Valletta ***** válasza:
Legyen olyan strapabíró játékotok, ami akár egész nap előtte lehet, így nem kap rohamot ha meglátja végre és nem maga a játék birtoklása, hanem a játék a gazdival fogja érdekelni. Ezenkívül zárt helyen azt is jó lenne gyakorolni, hogy fogja-eressze, vagy hogy behívható legyen akkor is, ha a játék előtte van a földön, de nem veheti fel. Kapjon falatot is ha jól csinálja, vagy egy másik játékkal hívd magadhoz.
2013. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:

1. Hosszúpóráz

2. Meg kell tanulja a behívást

3. Legyen nálad egy nagyon finom juti

4. Adj neki jutit, utánna engedd szabadon (az én kutyám csak a szabad parancsra mehet el mellőlem)

5. Mikor elengetted dobd le magad mellé a játékot

6. amikor felvette a játékot, mutasd meg neki a jutit, ha elvette a jutit újra dobd le a játékot, lassan egyre távolabb.

Meg fogja szokni hogy játszhat, és ha odaviszi neked jutit is kap, és újra el fogod neki dobni:)

2013. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!