Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraztáp + konzerv keverve?

Száraztáp + konzerv keverve?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a jó minőségű száraz tápot nem vízzel öntöm fel, hanem elkeverem egy kis olcsó konzerv kajával kicsit felvizezve. Lehet baja az olcsó konzervtől a kutyának? Csak ízesítésként, egyébként jó minőségű tápot kap.

2013. júl. 24. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add így, a konzervek 80%-a víz, és ha csak ízesítésnek kapja, akkor az a kis mennyiség nem nagyon számít.
2013. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baja(főleg, ha felnőtt kutya), csak ne a legrosszabb minőségűt add neki(gondolok itt a sopronhorpácsira vagy vmi hasonló ami nagyon ócska, meg a tesco-s "kutyakaják"). mi darlingot adunk, ha olcsót kap, de szereti azt is.
2013. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Darlingnál rosszabb? Na ez érdekel :D

Amúgy a leggázosabbaknak van a legjobb ízük, menhelyen direkt azokat szerettük, mert bármilyen beteg kutya benyalta a romlott olcsó buksi vagy mi az isten konzervet :D

2013. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, én adok minden félét a kutyámnak. Kap száraz tápot is, konzervet is. Csontot is, étel maradékát is.
2013. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle, főleg, ha kevés ideig kapja, de arra vigyázz, hogy nehogy válogatóssá váljon, mert mi így jártunk!
2013. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bdodi001 válasza:

Ha ízesítést akarsz akkor szerintem ne konzervet keverj a tápba, hanem pl: Tejfölt, szaftot, husimaradékot,csontot,jutalomfalatot, tejet(azt keveset)

Mi is azt csináljuk és a kiskutyánk mindig kinyalja a tálkáját! :3 :D

2013. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!