Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy joghurt...

A kutyám lenyelt egy joghurt műanyag lehúzhatós fedelét. Szerintetek lesz tőle baja? Belepusztul? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Tudjátok az a Gö*ög joghurtos nylon vagy milyen anyag az.

#lenyelés #belepusztul
2013. júl. 24. 18:58
 1/8 anonim válasza:
94%

Semmi baja nem lesz.

Ha tudnád, mit lenem nyelnek azok a kutyák...

2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát én minimum felhívnám a dokit, hogy mit kéne tenni, vagy legalábbis mit kell figyelni, és hova lehet vele rohanni éjszaka is, ha gáz van.
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja, jártunk már így mi is. Max egy kis zsír megkönnyíti/meggyorsítja a távozását.
2013. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Semmi baja nem lesz tőle, a gyerekek is lenyelnek és megesznek mindent. Na a kutyák is totál ilyenek. :)
2013. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen kutyus, mekkora?

De egyébként nem lesz semmi baja, kikakilja. Az enyém a kenőmájas csomagolását, azt amibe bele van töltve a kenőmájas, azt nyelte le, rajta volt még egy vastagabb sprágaszerűség és a végén az a fém összezáró, nem lett baja.

2013. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a Görög szót mit cenzúráztad ki? :)

Egyébként nem hiszem hogy bármi baja lesz tőle, de azért figyelgesd. De egyébként nylonról, vagy arról a keményebb alufóliaszerű izéről beszélünk? Mert utóbbi esetleg megsértheti a végbelét,vagy ilyesmi. De tényleg nagyon sok mindent megesznek ezek a kis bolondok.. A multkor a kutyám ürülékében egy műanyag kupakot találtam.. Olyanok mint a kecskék, megesznek mindent :)

2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na csak mondjuk ami kijön egy bernáthegyiből, az nem biztos, hogy kijön egy pincsiből is. Meg az az alufóliaszerű tényleg felsértheti belül bárhol, én nem bíznám a véletlenre.
2013. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne ess pánikba de azért figyeld a kutyát. Az enyém is felzabál mindent: 4 hónaposan megevett kb másfél kg nyers krumplit, evett már meg neylon zacsit azt a nagy 3 litereset, fém pénzt stb. Én is nagyon megijedek ilyenkor, de már rájöttem, hogy nem kell túl parázni :)
2013. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!