Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó kullancs elleni szer?

Olcsó kullancs elleni szer?

Figyelt kérdés
A fújós szer hatékony? Ha beoltatom lyme kór ellen, akkor az elég? Olyan megoldást szeretnék, ami olcsó, de hatásos. Front linet, kiltixet ismerem, annál olcsóbb megoldás kéne.
2013. júl. 25. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy állatorvost. Bár nekem azt mondta az állatorvosunk, hogy a kutyák nagyon ritkán kapják el a lyme kór, és hogy ezért nem érdemes beoltatni. Nekem ezt mondta. Bár én is be akartam oltatni. De majd a másik állatdokit is megkérdezem róla azért. Ti mi tudtok a dologról?
2013. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Imola Ágnes ***** válasza:
Neostomosan... én 2 hetente fújom, nincs sok kullancs arra, amerre lakom, + ha kimegyünk erdőbe, mezőre befújom előtte. Hatékony, és az ára nagyon alacsony...de mindíg figyelj arra, hogy egyetlen kullancsírtó sem 100%os
2013. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Neostomosan a legolcsóbb. De... ha fertőzött helyen élsz, akár naponta be kell fújni a kutyát. Víz lemossa. Azért egy Kiltix pl , ha kiszámolod a havonkénti árát, nem drága. De megpróbálhatod a PiretMixet is.
2013. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Több állatorvos is azt mondta, hogy ebben az évben sajna nagyon sok lett a bolha, a kullancs és a szúnyog is. Az eddig bevált nyakörvek jelenleg nem használnak. :(

Állatorvos ismerős 3 féle cseppet ajánlott: praktic, exprot, advantix. Valamit azt tanácsolta, hogy Frontline-t ne vegyünk, mert nem olyan jó... ezt már anno én is tapasztaltam, még vagy 5 éve, az óta nem is vettem.

Valamit ez az ultragangos nyakörv még ami nagyon szuper, igaz kb 5000Ft de egy évig jó. :)

2013. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos nyakörv tényleg hatásos? Nekem nincs tapasztalatom, de eddig nem tudtam elképzelni, hogy ér valamit.
2013. júl. 25. 13:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira hatásos, mint bármely más. van, akinek bejön, van, akinek nem.Mindenkinek magának kell megtalálni azt, ami ott, azon a helyen, ahol él, az ő kutyájának beválik.
2013. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ultrahangost felejtsd el. Semmit nem ér. Én mindkét kutyámnál a Duoband nyakörvet használom. Bolha és kullancs ellen. Igaz nem lakunk túl kullancsos helyen, de nagyon bevált. 4 hónapig tart a hatása( mondjuk én 3 havonta cserélem a biztonság kedvéért). Az Acanashoptól szoktam rendelni. Olcsó és jó.
2013. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez tényleg olcsó, eddig a legolcsobb megoldás. Remélem tényleg hatásos.
2013. júl. 25. 21:49
 9/15 anonim ***** válasza:
A zoofaston most néztem, van valami Dr akármi nyakörvben és cseppben is. Elég jó áron van az is. Nem próbáltam, de itt a gyakori kérdéseken már volt róla kérdés és azt mondták, hogy ugyanaz a hatóanyag, mint az advantixnak. Nézd meg azt is, elég jó áron van.
2013. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Lyme elleni oltás sem felesleges. Olyan, mint az influenza elleni az embernél. A környezetben előforduló fertőzés ellen védelmet ad. Viszont, ha új mutáció jelenik meg, az ellen nem véd.Babezia ellen pedig nem véd a Lyme elleni oltás.
2013. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!