Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jól van így a hám...

Szerintetek jól van így a hám felrakva?

Figyelt kérdés

Néztem, hogyan is kell és ez jött össze. :) Képek:

[link]

[link]

[link]



2013. júl. 25. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Elölről jónak látszik...
2013. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen jó ez így! :)
2013. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valletta ***** válasza:
Szerintem meg nagyon hülye formája van ennek a hámnak, hogy így bevág a mellső lábak mögé.
2013. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hátul valami nem stimmel.
2013. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elöl egy picit fura, de nem tudom, hogy pontosan miért is. Anno én is hámmal kezdtem, de váltottam inkább nyakörvre, a kutya is normálisabban sétál az óta, nem húz pl. mint a hámmal. :)

De próbáld ki séta előtt, hogy ki tud-e bújni belőle. Mondom, nekem valamiért ott elöl picit furának tűnik, mintha nem stimmelne valami. De lehet csak olyan a "szabása".

2013. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem próbálgatom még :) köszönöm a válaszokat. igen a szabása tényleg olyan idétlen (még nem "tört be"), de kibújni szerencsére nem tud :D
2013. júl. 25. 13:06
 7/7 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Jól van felrakva:) Nézd meg, hogy nem túl szoros-e, én olyan két ujjat ha be tudok csúsztatni, akkor jónak érzem. A lényeg, hogy elöl át legyen húzva ( a te képeden át van), jártam sajnos úgy bátyámék kutyájával, hogy meg tudott lógni, mert az elülső kis leffentyűn vagy miajóéleten, nem volt átbújtatva a szíj.

Mondjuk ha a hámnál maradsz én javasolnék később majd egy váltást, van mini julius k9 hám is, ha megnézed a fressnapfban, ég és föld a csatos verziókhoz képest. Nekünk karlie sporthámunk van, anno a kennelköhögés miatt szereztük be. A lényeg, hogy sok benne az anyag, kevés a csat, és a kényes részeken (a hajlatokban) anyag van.

2013. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!