Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves vizslának hány gramm...

Egy éves vizslának hány gramm száraz tápot kell adni?

Figyelt kérdés
Keverni szoktam hozzá konzervből kb. 2 evőkanállal.
2013. júl. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Megméred hány kg, és a kutyatáp zsákján megnézed, mennyit kell adni neki.

Rosszabb minőségűből többet, jobb minőségűből elég a kevesebb is.

2013. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
Mekkora (kg-ra, marmagasságra) az a szerencsétlen állat, és milyen tápot adsz neki? Ez a kérdés így kb olyan volt, mintha én azt kérdezném, mennyi húst eszik meg egy kislány egy héten...
2013. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A két evőkanál konzerv az gyakorlatilag ízesítés, nem? Egyébként nagyon tápfüggő. Én most keresgéltem új tápot a vizslámnak, hármat is néztem, az egyiknél 450g volt az ajánlott napi adag (ez egy rosszabb táp, felejtős), a másiknál 360g, a harmadiknál 260g. Illetve ha választasz egyet és elkezded etetni vele, figyelned kell, hogy hízik vagy fogy, hiszen kisebb egyéni változatosság lehet benne aktivitás függvényében is.
2013. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a zsákon az adagolást. Ha azért nincs zsákod, mert kimérve veszed a tápot, akkor is el tudsz menni bármelyik állatkereskedésbe, és megnézel egy zsákot. A 2 kanál konzerv nem számít, az kevés ahhoz, hogy emiatt csökkentened kellene az adagot.
2013. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!