Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya lenne a legjobb...

Melyik kutya lenne a legjobb nekem?

Figyelt kérdés

4. emeleti lakásban élek édesanyámmal kettesben. Nem ő lenne az első kutyánk szóval már van tapasztalatunk. Sajnos időnként egyedül hagynánk mivel édesanyám dolgozik én pedig iskolába járok de ezen kívül délutánonként vele foglalkoznánk. A séták néha rövidebbek néha hosszabbak lennének ugyanis el tudnánk vinni erdőbe, mezőre szaladgálni.


Amik között nézelődtünk: Angol bulldog ; Tacskó ; Törpe pincser ; Cavalier King Charles Spániel.


2013. júl. 25. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül jó mindegyik a panel tartásra,bár a tacskónak és az angol bulldognak a lépcsőzés egyáltalán nem tesz jót,a többinek se,de azoknál nem olyan vészes..(amúgy én is a 4.en lakok és 2 bichonunk van )


Egyedülléthez szoktatni kell kibírnak több órát is :)


Sétákat pedig úgy kell csinálni,hogy legyen 2-3 e.ü séta elég 10-15-20 percesnek lennie és legyen + egy séta ami 1-1,5 óra ahol a kutyus szabadon lehet,találkozhat más kutyákkal stb


Szóval arra gondolnod kell ha a napi 3 sétából mindegyik 20 perc akkor a kutya nem igazán fog lefáradni és akkor rombolni fog!


Nálunk úgy van,hogy a reggeli és délutáni séta 20 perc,

este pedig 1-1,5 óra nekik elég ennyi.


Szóval suli előtt felkelsz hamarabb lent vagy vele 15-20 percet aztán amikor haza érsz akkor is elmehetsz 20 percre ha van időd akár többre is a kutyának nem árt meg :D

este pedig egy nagyobb séta ahol letudod fárasztani normálisan :)


Ha délután van több időd akkor akár akkor is elviheted a mezőre szaladgálni,bár ilyen melegben mi inkább estére raktuk a nagyobb sétát :) persze télen amikor hamar sötétedik akkor a délutáni hosszab,nem szeretek sötétbe sokat sétálni :D

2013. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerítő választ. ( :
2013. júl. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!