Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 mini csivavám és nem...

Van 1 mini csivavám és nem akar enni semmit 1 éves probáltam táppal kutya kajával házi koszt de nem eszik néha 1 kicsi ropi meg csoki eszik de ezeket se nagyon (kan) mit tegyek? állatorvos vitamin injekció adott neki, de nem akar enni

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Vidd vissza az állatorvoshoz, és kérj alapos kivizsgálást, röntgen, vérlabor, stb.
2009. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

1. Vidd vissza az orvoshoz minnél hamarabb, vagy keress egy másik orvost!

2. NE adj neki csokit, a kutya a sok cukortól (és a csokiban valljuk be nem kevés cukor van) cukor-sokkot kaphat, bele is pusztulhat.

3. Nincs olyan, hogy mini csivava...

2009. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem eszik, mert nem mini csivava, hanem szipmla csivava, és valószínüleg idősebbnek hazudták a koránál! Vagy nem tudom, lehet, hogy valami pár hetes kis nyomorék kutya... Mióta van nálad?
2009. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
azért, mert a csivava egy génkezelt agyontenyésztett, tűrőképesség nélküli, kényes kis szar, mint a többi hasonló ilyen...
2009. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

nekem is csivavám van, mini méretű. étvágyára semmi panasz, ha megérez akármilyen ételt már egyből fut :D mértéktelenül eszik, van amikor már a pociján látszanak is az erek :O

csoki meg ropi? nane..

hogy érted hogy nem akar enni semmit? több napig képes éhezni? mert ha még úgysem eszi meg, hogy körülbelül négy napig próbálkozol mindennap tápot adni neki, akkor tényleg gond van, bár nem hiszem hogy csokin meg ropin nőtt volna fel, valamit csak evett. ilyen témában nem igen van tapasztalatom. állatorvost kell megkérdezni, vagy.. honnan hoztad? ő mivel etette amíg nála volt? vagy mióta van nálad a kutyus? érdekes.

ha meg szimplán csak a táp vagy az adott étel nem tetszik neki, pár napos "éhségsztrájk"tól nem lesz semmi baja..

2009. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha egy kutya nem eszik, akkor az beteg. Lehet, hogy nem fizikailag, hanem lelkileg, de biztosan nem egészséges. A csoki pedig méreg a kutyáknak!
2009. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19:49!!! Mekkora a mini méretű csivid? Tényleg kiváncsi vagyok, mert hol azt mondják ilyen nincs és mindegyik lehet 60 dekás is meg 1-2 kilós is. Most akkor mi van, van mini vagy nincs mini? :D
2009. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19:49-es vagyok. :)

nem tudom hogy mondják e ,hogy valamelyik csivava mini-e, de én mondom :D mert én úgy hallottam hogy van extra mini, mini, és normál méretű. bár ez eléggé hülyeségnek hangzik, de.. emberekben is mondjuk hogy liliputi,normál, vagy góliát nem?:D

az én csivavám majdnem 1 kiló 6 deka híján :) ez szerintem még a mini "kategóriába" tartozik :) nemsokára 2 éves lesz. fekete-fehér foltos egyébként.

2009. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oké nem adok neki csokit min pedig van kicsi a különbség de van nem hazudtam a korával és egyáltalán nem szelíd csalátagokra nem de idegenekre támad és 4 szer nagyobb

kutyának is nekiment és lenyomta a földre és nem túltenyésztet

2009. okt. 25. 21:10
 10/11 A kérdező kommentje:
most már kezd eszegetni
2009. okt. 25. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!