Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben a helyzetben megengedett...

Ebben a helyzetben megengedett a kupírozás? Amstaff kutyus!

Figyelt kérdés

[link]


üdv! az lenne a kérdésem,hogy ha az egyik füle beteg (hegesedések vannak rajta) és ez miatt nem tudja hátrahajtani a fülét megengedett a kupírozás? 8 hetes,így hoztam el. ja és érintésre néha fáj neki. (véleményetek szerint fajtatiszta?) köszi mindenkinek!



2013. júl. 25. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

nem tudom mi az a kupirozas :s :(

de szerintem nem fajtiszta

2013. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

a kupírozás azt jelenti,hogy levágják hegyesre a fülét.


[link]

2013. júl. 26. 01:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kiskutya nem fajtatiszta. De szerimtem beszéld meg a dokival hogy mit lehet tenni mivel fájdalmai vannak.
2013. júl. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Imola Ágnes ***** válasza:
De pontosan mi a baja a fülének? Lehet bőrbetegség...akkor csak ártanál...szerintem kezeltesd inkább...
2013. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, h nem fajtatiszta.

Egészségügyi okokból megengedett a kupírozás, vidd el dokihoz, majd ő megmondja hogyan tovább v milyen kezelést kell kapnia!

2013. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Van tk ja?Mert ha igen akkor fajtatiszta amúgy keveréknek számít
2013. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hovarju ***** válasza:
Egészségügyi okokból engedélyezett, de beszéld meg egy állatorvossal. Lehet, hogy csak a sebek, vagy valami gyulladás miatt fáj a füle. Mindenképp mutasd meg minél előbb dokinak. Egyébként én a képen úgy látom, hogy már kupírozva van a füle. Még kisebbre szeretnéd vágatni?
2013. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nincs vágva a füle,a kép sikerült csak úgy,egyébként hosszu füle van! kennelből hoztam,de nem kértem a törzskönyvezését! a füle amint írtam heges,vagyis valami baj érhette ami után meggyógyult neki,de a hegek fájnak neki! ezen a képen nagyjából látszik a gond okozója!


[link]

2013. júl. 26. 09:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jól átvertek. Minden esetre mindenképp menj el dokihoz és nézesd meg a fülét, majd ő megmondja hogyan tovább!
2013. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kutya nemcsak hogy nem fajtatiszta de sok staffi sincs benne és nem is 8 hetes. Ránézésre legalább 3 hónaposnak tűnik nekem.

Egyébként orvosilag indokolt esetben természetesen megengedett a kupírozás.

2013. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!