Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával terhesen?

Kutyával terhesen?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves francia bullim, aki ha rendesen le van fárasztva egy kezes bárány, viszont ez nem olyan egyszerű mint más általam ismert bulldogoknál, mert az enyim kicsit hiperaktív. :) nem baj, ilyennek szeretem őt! :) A gondok most kezdődtek, kisbabát várok, már a 8. hónapomat taposom, és egész egyszerűen nem tudom már őt annyira lefárasztani mint idáig. Nem bírok vele már kergetőzni meg annyit hajolgatni, a sima séta viszont neki nem elég. Van valakinek valami ötlete mivel lehet kifárasztani, ami számomra mondjuk nem olyan megerőltető? Az a baj, hogy az itthoni viselkedésén is látni, hogy nincs kifárasztva eléggé és a fölös energiáit rosszaságba fekteti. (Pl. üres flakonokat lopkod és végez ki) Van valakinek tippje mikkel lehetne jobban megmozgatni úgy, hogy én is bírjam még? Kérem olyan ne válaszoljon, aki azt írja váljak meg a kutyától, mert nem fogok, ugyanolyan családtag számomra mint a születendő lányom!!! Köszi
2013. júl. 26. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyári szünet van az iskolákban, biztosan ismersz a környéken olyan fiatalt/gyereket, akire rá mered bízni a kutyát és párszáz forintért lefárasztja.

Vagy pedig próbálj a kutyának trükköket tanítani, a klikkerezésnek olvass utána, ez is nagyon jó módszer a lefárasztásra.

2013. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Lehet úszni vinni, futópadra rakni, labdát dobigálni, ezekhez már van hajító bot is...+ trükkök, ami szellemileg is fárasztja, vagy kereshetsz egy másik kutyát, akivel jól kijön (haver, szomszéd) és kiengedni őket játszani egy biztonságos helyen.
2013. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3# jókat írt. Ha van a környéken kutyafuttató vagy másik kutyás haver, akkor vidd oda. Ahogy a saját kutyámon észrevettem kutyák között jobban kifárad, mint ha "csak" sétálunk és/vagy bohóckodok vele.
2013. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs a családban más aki lefáraszthatja ?
2013. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Enis a futopadot meg a klikkerezest ajanlom:) labdazni tud? Elviszed egy biztonsagos helyre ahol elengeded, lehet kapni ilyen labdahajito cuccot (ha gepnel leszek privatba elkulom mire gondolok) azzal nagyon nagyot lehet dobni, na az utan rohanhat:D
2013. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Peca? Gumihúzás? (motorgumi, nem traktor :))

2013. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, vannak köztük tök jók majd kipróbáljuk mindet! :) egyébként vannak "kutya barátaink" és tényleg ők tudják a legjobban lemozgatni, de nem alapozhatok mindig rájuk hiszen nincsenek rendszeresen kéznél. Segíteni a párom tudna HA akarna de nem akar. Neki addig van kutyája, amíg a kutya itthon "cuki", ha már foglalkozni kell vele ő az én kutyám... Meddő vita, nem is eröltetem, ezért próbálok én megoldást találni magunknak! :)
2013. júl. 26. 11:42
 8/9 sippara ***** válasza:
Labda? lehet kapni jó hosszú labda dobáló "izét" a legtöbb állatos boltban, fresiben 7-800 forint, és minden pénzt megér, eszméletlen messze lehet vele dobni és le sem kell hajolnod a lasztiért, ha visszahozta :)
2013. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy semmi közöm hozzá de ha a párod ennyire nem partner ebben, mit fogsz csinálni ha már meglesz a baba? Főleg amíg nagyon pici? Egy kicsit önző dolognak tűnik a részéről.
2013. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!