Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KISTESTŰ kutyát hol kaphatok...

.merci. kérdése:

KISTESTŰ kutyát hol kaphatok ingyen?

Figyelt kérdés
tudom hülye kérdéés,mert ingyen nem kaphatunk meg mindent,de taláán,ha valakineek van valami ötlete,akkor segítsen,légyszííííííí!!! de a menhelyeket hanyagoljátok..:DD

2013. júl. 26. 14:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire kell neked a kutya? Etetni, ellátni, orvoshoz vinni miből fogod?? Amúgy meg, menj ki az utcára, garantáltan találsz nem egy kóbor kutyát... ingyen.
2013. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Valletta ***** válasza:
89%
Akinek még a menhelyek sem adnak kutyát (mert sokuk adná ingyen is), vagy nem akar onnan, annak talán jobb is, ha nincs kutyája.
2013. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Én se akarok menhelyről kutyát!


Ingyen találsz olyat ami már nem kell a családnak.


Nálam a fajtatiszta speciel törzskönyvezett kitűnő vérvonalú kutyák jönnek csak be! ;)

2013. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonymous999 ***** válasza:
22%

[link]


Ezen az oldalon nagyon sok kutya van, ami ingyen elvihető.


Gondold meg azért, tényleg kell-e neked kutya.

Több napra ha elmész otthonról, akkor vagy vinni kell magaddal, vagy valakire rábízni.

Csak akkor legyen kutya, ha kertes házban laksz. Lakásba nem igazán való.

2013. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 sippara ***** válasza:
93%
Hát nem tudtátok? Az ingyen Ferrari és az ingyen Porsche bolt közötti házban a második emeleten van az ingyen kutya bolt. De ha már arra jártok, hozhatnátok nekem is egy Ferrarit.
2013. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%

Menhelyen kaphatsz,ha úgy ítélik meg,hogy képes vagy gondoskodni egy kutyáról.


Ha neked törzskönyvezett fajtatiszta kutya kell,akkor gyűjtögessél nagyon sok pénzt,és változtass a mentalitásodon,mert normális tenyésztő így nem ad el neked kutyát 200 ezerért sem :)

2013. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Nekem születtek csivava babáim. Szívesen adok neked ingyen 4et is :)))
2013. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

biztos egy hülye szőke p..csa lehetsz -.-

ilyen fogyatékos agyalágyúlt emberekeből már a f...szom tele van!

Neked egy bolhát nem adnék ingyen!!


ha beteg lesz akkor meg az lesz a kérdés,hogy hol van ingyen állatorvos?? vagy mi??


ha nincs 80-100 ezred meg venni egy kutyát,nem probléma ott a menhely, 5-10 ezret van amelyik menhely elkér de ez a minimum,hogy az oltásai rendben vannak és ivartalanítva kapod meg!!


De ilyen kijelentést,hogy menhelyeket hanyagoljuk,miért??

2013. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ésszel beszéljéé!! amugy ráb*sztál,mert barna vagyok!! ha nem tetszik akkor nem olvasod el..ennyi....
2013. júl. 27. 12:46
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát az agyad az szőke... (mondom ezt én, akinek a haja az)

Mi az, hogy a menhelyeket hanyagoljuk? Ááááááááááááá, plüsskutyát se adnék neked....

2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!