Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hetes kutyusom (komondor)...

A 10 hetes kutyusom (komondor) mindig bejon a konyhaba, hogyan kuldjem ki?

Figyelt kérdés
Etellel nem a legkonnyebben motivalhato, ugy vettem eszre, inkabb szeretettel, de ugy sem mindig tudom kicsalni. :S Ha kitolom a fenekenel fogva, vagy a nyakörvenel fogva az megfelel? Vagy ha ez nem ajanlott, hogyan csinaljam?

2013. júl. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem engeded a küszöbnél tovább. Megakadályozod,megtiltod, stb.
2013. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig tudom megakadalyozni. Tanitom mar neki a 'marad' parancsot, de addig is, amig meg nem tanulja, ok, ha mondjuk a nyakorvevel huzom ki, azt szabad vagy nem?
2013. júl. 26. 20:53
 3/4 Valletta ***** válasza:
Hanggal, testbeszéddel vagy a lábaddal küldd ki, ha kihúzod, az nem ér semmit. Majd szólj rá, tapsolj, zavard el, ha át akarja lépni a küszöböt. A helybenmaradásnak ehhez semmi köze nincs.
2013. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Amikor beakar menni a konyhába simán elé állsz és a testeddel ill a lábaddal tolod kifelé. Közben meg mutatod neki a kezeddel is és szólsz neki, hogy "menjél ki". Nem kiabálva csak erélyesen és hangsúlyosan mondd neki.
2013. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!