Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet tanítani a...

Mikortól lehet tanítani a szabad követést?

Figyelt kérdés
Ha már lazán jön láb mellett, akkor már lehet? Bár még csak 4 és fél hónapos.

2013. júl. 26. 23:17
 1/5 anonim válasza:
Ha már "lazán jön láb mellet" elősször flexi pórázon próbáld meg messzebre engedni és utána megpróbálhatod és el engedheted és ha elakarna "túl" messzir menni menj utána és tedd pórázra ha nem megyel jutalmazd meg egy jutalom falattal!!Milyen fajta kutyus?? :))
2013. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mihelyst hozzádkerül. Ha egyszer lesz egy kölyökkutyám, max. nagyon forgalmas helyeken fogom pórázra tenni. Érdemes a kiskutya természetes kötődését kihasználni.
2013. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen kerűlt hozzánk a kutyus, az első sétánál már lekapcsoltuk a pórázról. Nem távolodott el tőllünk ha elindultunk rohant a nyomunkba. Szerintem minnél előbb célszerű elkezdeni. Nem köttöttem pórázfegyelemhez.
2013. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is annak a híve vagyok, hogy már onnantól, hogy hozzád kerül. Hozzám felnőtten került a kutyám, de ha lesz egyszer kölyköm,így fogok tenni.
2013. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elsőnek: puli. :)
2013. júl. 27. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!