Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak szegénnyel?

Mit csináljak szegénnyel?

Figyelt kérdés
Nagyon melege van a kutyusomnak. Van előtte friss víz, a pincébe be tud menni, ott hűvösebb van, de mégis az udvaron ásott gödörbe fekszik. Ma már 2x fürdettem, de mindkettő nagy bírkózás volt, mert utálja a vizet. Énis rosszul vagyok ebbe a melegbe, akkor neki milyen lehet!? Mit tegyek érte?
2013. júl. 27. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedj a gödörbe vizet, hogy nedves legyen a földje. Az enyémnek is azt szoktam és ki sem jön onnan úgy szereti. A lényeg, hogy a hasát hűtse. A macskáknak meg azt szoktam, hogy egy ruhát bevizezek és kirakom valamelyik bokor vagy fa alá. Ha nem olyan a kutyád, hogy minden rongyot elcibál ezt is megpróbálhatod.
2013. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha egyszer a gödörben érzi jól magát, akkor hagyd békén. Tegyél ki egy nagyobb valamiben vizet neki árnyékos helyre. Majd rájön, hogy az is hűsítheti.

.

2013. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ontottem mar a godorbe vizet, meg nem szaradt meg addig vissza se ment oda.. Van neki egy ilyen kis kadba viz, de nem megy bele.
2013. júl. 27. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd. Csak tudja mi a jó neki. (Első voltam)
2013. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rövidszőrű,érdemes a bundát lenyiratni.
2013. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azért ásnak gödröt, hogy belefeküdjenek és hűtsék magukat:) Friss víz adásán és nedvesítgetésen kívül nem tudsz sok mindent tenni. Illetve ha behívod a házba, ahol van kő, ott azért jól le tudják hűteni magukat. Az enyéim a konyhakövön vagy az előszobakövön alszanak folyton, mióta beütött a meleg, aztán estére felélénkülnek.
2013. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!