Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel kéne vágatni az Argentin...

Fel kéne vágatni az Argentin Dogom fülét?

Figyelt kérdés

A faterom fel akarja váganti az Argentin Dogom fülét de én nem akarom .Mit mondjak a faternak hogy meggyőzzem ?

Ilyesmi most a kutyám [link]

és ilyen lenne a fülfelvágás után [link]


2013. júl. 27. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Már nem is legális fület vágatni. Normális állatorvos nem fogja elvállalni, csak a kontárabbak, akik vagy csúnyán vágják, vagy elfertőzik. Ja, és mivel nem legális, ezért jó pénzt kérnek a kontár munkáért.
2013. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűen azt, hogy már be van tiltva (mert feltételezem nem 7 naposnál fiatalabb a kutyád) és nem csinálhatja meg.
2013. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Azt,hogy be van tiltva,mert állatkínzás. Én személy szerint örülök neki,hogy nem lehet fület kurtítani.
2013. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is, végre betiltották. Szóval marad az eredeti füle!
2013. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Legális dolog. Plusz sokkal de sokkal-sokkal cukibbak lógó füllel. :) Vágott füllel annyira gonosz és mogorva fejük lesz. Lógó füllel meg ilyen kis gyömöszölni való cukiságok. :D
2013. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem legális teljes mértékben, rosszul tudod, nem rég tiltották be. Ha nem hiszed nézz utána. Asszem 7 napos korig lehet vágatni a fülét.
2013. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne végre megjegyezni: FÜLVÁGÁS TILOS, farokvágás a kutya 7 napos koráig engedélyezett.
2013. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Na ez már vicces... azért lettem lepontozva, mert szerintem ez a fajta kutya tud aranyos és cuki lenni? Az embereken kiigazodni... egek. Mindegy, kérdező gyűjts érveket, mert másképp ez nem fog menni. :S
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért lettél lepontozva, mert nem legális.


A kedvtelésből tarottt állatok tartásáról és forgalmazásáról szóló kormányrendelet:

[link]


16. §

(5) Eb küllemének megváltoztatása érdekében farok kurtítás végezhető, az eb hét napos koráig.

2013. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat nem lesz levágatva a füle .(egy állatorvos sem vállalta el .)
2013. aug. 10. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!