Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű magyar fajta amit...

Nagytestű magyar fajta amit lakásban is lehet tartani és viszonylag könnyű nevelni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen magyar fajtát szeretnék és mindenképpen nagy testűt (kb. 68-70 cm) viszont annyira még nem értek a kutya tartásához, hogy beválalja pl. egy komondort.
2013. júl. 27. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Vizsla magyar, nagyobb testű is és barátságos kutya, lakásban is jól érzi magát. Csak sokat kell sétáltatni, mert neki van rendesen mozgásigénye.
2013. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar agár? Nekem ilyen fajta kutyám van, nagyon okos és jólelkű kutya.
2013. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen a vizsla hiszen itt alszik mellettem :). Azt elfelejtettem írni, hogy van egy vizslám. Vizslinél mindenképpen nagyobb kutyát szeretnék
2013. júl. 27. 19:15
 4/10 A kérdező kommentje:
A magyar agárról azt olvastam, hogy nem nagyon lehet elengedni, mert bármi után elszalad (sokszor kirándulunk erdőben) és nehez megtanítani neki a behívást
2013. júl. 27. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Erdélyi kopó, komondor, kuvasz. Egyik sem könnyű kutya, és az utolsó 2-t nem kényszeríteném lakásba, szóval nincs ilyen nagytestű magyar fajta. Valamelyik igényedből lejjebb kéne faragnod, és akkor könnyebb lenne.
2013. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor hozok valamit menhelyről :)
2013. júl. 27. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Látod, azt jól teszed:) Ott biztos tudnak segíteni találni neked megfelelő kutyust.
2013. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
"hozok valamit menhelyről" Mit? Mi az a valami? Egy etetőtál? Mert nagyon remélem, hogy nem a kutyát kezeled tárgyként.... :O
2013. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Valletta ***** válasza:
55%
Nem kemény fajta a komondor, ha szívvel neveli az ember. Nálunk volt több is, mind lakáskutya lett, gyerekek mellett. Szépen megnyírva iszonyú jól tudnak kinézni.
2013. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, hopsz, akkor nem szóltam. :D

Amúgy én a kuvaszt imádom nagyon nagyon. Rokonoméknál is van, és állandóan csak gyömöszölöm :D De tényleg nem való lakásba.:(

Figyelj, menhelyen is vannak fajta tiszta kutyák, az enyém is onnan van és fajta tiszta. :) Nézz körül, tuti hamar bele fogsz szerelmesedni az egyik kutyába. :)

2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!