Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem skót juhász...

Mivel etessem skót juhász kölyökkutyámat?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptam egy skót juhász kutyust, csirkés Pedigree junior száraz kajával etettem de kiderült hogy allergiás és vakaródzik tőle, most Panzi junior bárány és rizst vettem neki, hátha az jobb lesz. Szeretnék tanácsot kérni akiknek van ilyen fajta kutyájuk, esetleg tudnak segíteni, hogy milyen száraz táppal etetik, melyik a legjobb ennek a fajnak, mert azt is halottam hogy ha nem megfelelő tápot kap, idővel a fülei is kiegyenesednek, amit nem szeretnék.

#skót juhászkutya #Lassie #kölyökkutya etetése #kiskutya étel
2013. júl. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is csirke allergiás a kutyám. Az hogy ezekre a vackokra rá van irva hogy bárányos nem jelenti azt hogy nincs benne csirke. Mondjuk én akkor sem adnék neki ilyen sz@rokat ha nem lenne csirke allergiája. Bocs a kritikáért de ezek a kaják olyanok mintha te folyamatosan mekis kaját ennél. Èn Brit Care táppal etetek. Itt válogathatsz csirkementes tápokból

[link]

2013. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neten tudsz rendelni csirkementes tápokat. Nézegesd meg őket. Amúgy a Brit Care egy egészen jó táp, ár szempontjából is. Nekünk másfél éves a skótunk....
2013. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, amúgy meg nem a végleges kaja, csak hirtelen nem tudtam mit venni,szegényke meg már szétvakarta magát a pedigreetöl, itt nálunk meg ez volt az egyetlen ami nem csirkés volt(igen tudom, hogy az nem azt jelenti hogy nincs benne csirke), mivel nem hiszek már egyik gyártónak sem :), azért is kértem tanácsot. De majd ha más nem akkor netröl kell rendelni...
2013. júl. 27. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Brit Care-rel etetem a skót juhászom, ez hipoallergén táp, valószínű nem fog tőle vakarózni, már ha ez a baja egyáltalán, állatorvossal nézesd meg nem-e valami atka/gomba/stb. Sokáig Boscht etettem, az is bevált, nagyon sok tenyésztő azzal eteti a kutyáit.
2013. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!